Акт за раждане

  • 906
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Може ли бившия да извади дубликат на акта за раждане на детето без мен?Каква е процедурата?

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Може ли бившия да извади дубликат на акта за раждане на детето без мен?Каква е процедурата?

Аз лично съм вадила на чуждо дете. Родителите ме бяха помолили. Не виждам, роден баща причина да не извади. Аз отидох в деловодството на общината и пуснах молба за дубликат и не си спомням веднага или на другия ден го получих.

# 2
  • Мнения: 1 559
Аз бях направила пьлномошно на маика ми,да се занимава с акта за раждане,но дьщеря ми нямаше и бг гражданство..мисля че вече става само с пьлномощно

# 3
  • Мнения: 1 313
Аз лично съм вадила на чуждо дете. Родителите ме бяха помолили. Не виждам, роден баща причина да не извади. Аз отидох в деловодството на общината и пуснах молба за дубликат и не си спомням веднага или на другия ден го получих.
[/quote

не ми се вижда нормално

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 
Аз лично съм вадила на чуждо дете. Родителите ме бяха помолили. Не виждам, роден баща причина да не извади. Аз отидох в деловодството на общината и пуснах молба за дубликат и не си спомням веднага или на другия ден го получих.
 
не ми се вижда нормално






След като е баща, защо да не е нормално.

# 5
  • Мнения: 624
Може ли бившия да извади дубликат на акта за раждане на детето без мен?Каква е процедурата?

Бившия ти съпруг е баща на детето ,колкото ти ивмаш п право да "извадиш"  дубликат на акта за раждане толкова и той има това право .
Ква е процедурата плащаш такса на общината за дубликата , представяш я на длъжностното лице в ГРАОО ,представяш ли личната карта и за броени минути си получаваш акта за раждане -дубликата това е .

# 6
  • Мнения: 2 655
Да, без какъвто и да е проблем, точно както и ти.
За какво му е?

Общи условия

Активация на акаунт