а Carter's

  • 1 159
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 028
Някой да знае от къде в София могат да се купят дрешки на тази фирма и дали изобщо има? Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Някой да знае от къде в София могат да се купят дрешки на тази фирма и дали изобщо има? Hug
в Бургас в магазина на V-baby има дрешки на Carter`s! Може да е един и същ вносителят  newsm78

# 2
До болница ВИТА, ако съществува още склада за дрешки.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Срещала съм ги в различни магазини,но по една 1-2 бройки!Може в Пакостника в Овча Купел да има!

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На Carter's имам доста неща,ама донесени от Канада.Поръчала съм в София и Варна да ми търсят,ама до сега не съм имала успех.Айде,ако наистина някой намери да каже,че и аз искам.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 054
До болница ВИТА, ако съществува още склада за дрешки.
До коя Вита? Тази на Подуяне ли? Може ли малко по-подробно обяснение, че ми е съвсем близо  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
До болница ВИТА, ако съществува още склада за дрешки.
До коя Вита? Тази на Подуяне ли? Може ли малко по-подробно обяснение, че ми е съвсем близо  Hug

Да съществува, там има разнообразие стига да не са преди внос. Намира се тоно до болница Вита, до Подуяне. Уличката е същата, на която е и Вита (не и знам името) през една кооперация от болницата, на един ъгъл. Магазинчето е с 2 витрини - ъглови, с едни тъмно сини щори, спуснати до някъде (не прилича много на магазин, ама то си е слкад по принцип, продават и на дребно обаче). Аз съм им редовен клиент и съм много доволна. Имат и други неща, не само Картърс, пак хубави и качествени

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
куки, а как са горе-долу цените?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 708
куки, а как са горе-долу цените?

Ами боди 4.5 - 5 Евро, гащеризончета за спане - 7 - 8 - 9 Евро (там всички цени са в евро), дънки - 8 - 15, дънково яке взехме за 10 май беше, миналата година ескимосите бяха по 15 - 20 ... ами това помня  Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 467
А някой да знае в Пловдив къде мога да открия дрешки с тази марка?

# 10
  • Мнения: 4 668
Само че , в този склад до ВИТА размерите са им до 1 год. имат тук таме нещо за по - големи деца , но е изключение , повече е бебешорско  Wink
Ние водим малкия на консултация във Вита и често го разглеждам , ама все няма нашия размер  Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 2 708
Само че , в този склад до ВИТА размерите са им до 1 год. имат тук таме нещо за по - големи деца , но е изключение , повече е бебешорско  Wink
Ние водим малкия на консултация във Вита и често го разглеждам , ама все няма нашия размер  Sad

Странно, защото аз все по - големички ги взимам  newsm78 Като получат стоката определено има и големи размери - виждала съм дори 36 месеца но рядко, но до 24 има обикновено от повечето неща. Явно се изчерпват бързо голямите и остават бебешорските

# 12
  • Мнения: 9 900
улицата на Вита е Драговица.
А дрешки на Carter`s съм купувала от Бокал/на Мадрид/, но предполагам, че са единични бройки.

# 13
  • Мнения: 4 668
Странно, защото аз все по - големички ги взимам  newsm78 Като получат стоката определено има и големи размери - виждала съм дори 36 месеца но рядко, но до 24 има обикновено от повечето неща. Явно се изчерпват бързо голямите и остават бебешорските
Напълно е възможно , все пак аз ходя до там един път в месеца  Grinning

# 14
  • Мнения: 422
И аз съм купувала от "Бокал" само 4е на зала Универсиада-бодитата бяха по 8 и 9лв и едно комплект4е блузка панталон4е и горно малко по-плътна блузка все едно някъде към 40-ина.И в РУМ-а в Младост 2 на 2 етаж има бодита, по 12лв са, ама са по-плътни и пухкави,не са тънки.Казаха 4е 6те полу4ават и друго, ама засега нямат, само бодита

Общи условия

Активация на акаунт