Сополи като ластик?

  • 2 103
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Ето това е проблемът. Направо вече се побърках от тези сополи. Борис не стига че не може да ги духа, ами и вече пиши като се опитам да му избърша нослето. Такива сополи през живота си не съм виждала, като започна да го дърпам и той като ластик се точи. Пробвах ме Виброцил, Олинт и едни хомеопатични капки композитум и пак никъкво подобрение. Детето и като спи хърка, ако изобщо може да се каже че спи. Приемам всякъкви предложения и бабешки лекове, че направо ми настръхва косата вече от тези сополи.

# 1
  • Мнения: 4 392
Ето това е проблемът. Направо вече се побърках от тези сополи. Борис не стига че не може да ги духа, ами и вече пиши като се опитам да му избърша нослето. Такива сополи през живота си не съм виждала, като започна да го дърпам и той като ластик се точи. Пробвах ме Виброцил, Олинт и едни хомеопатични капки композитум и пак никъкво подобрение. Детето и като спи хърка, ако изобщо може да се каже че спи. Приемам всякъкви предложения и бабешки лекове, че направо ми настръхва косата вече от тези сополи.
А на доктор водихте ли го детето?
Дъщеря ми влачеше сополи и упорита кашлица дълго време, докато не я заведохме при класически хомеопат. При нас много добре подейства и Стеримар. Peace Мисля, че след второто или третото напръскване, носът вече беше чист.

# 2
  • Мнения: 286
Ето това е проблемът. Направо вече се побърках от тези сополи. Борис не стига че не може да ги духа, ами и вече пиши като се опитам да му избърша нослето. Такива сополи през живота си не съм виждала, като започна да го дърпам и той като ластик се точи. Пробвах ме Виброцил, Олинт и едни хомеопатични капки композитум и пак никъкво подобрение. Детето и като спи хърка, ако изобщо може да се каже че спи. Приемам всякъкви предложения и бабешки лекове, че направо ми настръхва косата вече от тези сополи.
А на доктор водихте ли го детето?
Дъщеря ми влачеше сополи и упорита кашлица дълго време, докато не я заведохме при класически хомеопат. При нас много добре подейства и Стеримар. Peace Мисля, че след второто или третото напръскване, носът вече беше чист.
Упорита кашлица и хрема, излекувана с две пръсвания стеримар?!? Много странно. Това е пречистена морска вода. Аз пръскам от доста време, но не разчитам на него за лечение, а само са овлажняване и отмиване на секрета

# 3
  • Мнения: 4 392
nadili, не си ме разбрала. Wink Лечението  при класически хомеопат даде отлични резултати при нас. Peace Стеримарът изчисти носа много бързо, а кашлицата изчезна постепенно след около десетина дни.

# 4
  • Мнения: 468
Ами може да трябва комплексно лечение, не само локално, лекарите какво казват?

# 5
  • Мнения: 4 392
И аз мисля, че не трябва да се практикува самолечение с някакви бабешки лекове. Носът, ушите и гърлото са свързани. Едното като не е наред, дава отражение и на другото.

# 6
  • Мнения: 286
Amarena, извини ме, грешката е моя. Аз реших, че само стеримара е помогнал. А какво хомеопатично лечение сте провели? И кашлицата само от сополите ли е била или е имало нещо на дробчетата?

# 7
  • Мнения: 4 392
Аз вече многократно го описвах тук нашия проблем, но пак ще кажа. Дъщеря ми беше с упорита "пушаческа" кашлица и постоянно течащ нос. В чудо се бях видяла вече. Мислех си, че има някаква алергия. Трима доктори я гледаха. Единият каза" възпаление на средното ухо', другият- без да поставя диагноза, направо седна да предписва лекарства, включително и АБ, третият заяви:" Начална бронхопневмония. Ако не дадеш на детето АБ, до два дни ще е в болница" Даже рентгенова снимка правиха. Според рентгеноложката всичко беше наред, но докторката се спече и си държеше на своето.  Прочетох всичко за бронхопневмонията и нищо не ми се връзваше със симптомите на дъщеря ми, затова я заведохме при класически хомеопат и оттогава нямаме проблем.
Лечението е строго индивидуално. Хомеопатът го назначава. Аз нищо не правя на своя глава. Peace

# 8
  • Мнения: 286
А ако си от София, би ли ми дала координати на добър хомеопат, на лични. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт