От кой ден да броя цикъла?!

  • 1 496
  • 16
  •   1
Отговори
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте момичета!!! Имам питанка и реших да се обърна към вас.Имам  цикъл около 25- 27 дни,но този път когато започваше(09.09) първите дни имах кафеникаво течение,по точно зацапване,а си тръгна както трябва 3 дни след това кафявото(11.09).Не ми се е случвало така досега.Та въпросът ми е от кой ден да броя,че ми е дошло?Защото като си гледам овулационния календар и броя от 09.09,от утре започват фертилните дни а то още ми тече newsm78Ако на някой му се е случвало моля да сподели Praynig.Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 701
На мен ми се е случвало и си го брях от деня в който започна истински да тече ...
Зацапването не го броих!

# 2
  • Мнения: 674
Здравейте момичета!!! Имам питанка и реших да се обърна към вас.Имам  цикъл около 25- 27 дни,но този път когато започваше(09.09) първите дни имах кафеникаво течение,по точно зацапване,а си тръгна както трябва 3 дни след това кафявото(11.09).Не ми се е случвало така досега.Та въпросът ми е от кой ден да броя,че ми е дошло?Защото като си гледам овулационния календар и броя от 09.09,от утре започват фертилните дни а то още ми тече newsm78Ако на някой му се е случвало моля да сподели Praynig.Благодаря предварително  bouquet

# 3
  • Мнения: 674
А кои ден ти е като броиш и зацапването?Аз също съм имала такива дни,
но съм брояла и зацапването newsm78

# 4
  • Мнения: 7 716
Аз също съм имала такива цикли и  броя  зацапването за първи ден, макар, че лекарите не го броят.

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
А кои ден ти е като броиш и зацапването?Аз също съм имала такива дни,
но съм брояла и зацапването newsm78
днес е 8 ми ден.Забравих да спомена че обикновено ми тече 5-6 дни

# 6
  • Мнения: 674
Много бе ShockedПри мен когато има зацапване дните са си същите,но по слабо кървене.

# 7
  • Мнения: 2 825
И аз мисля, че не трябва да броиш зацапването.
Аз такова зацапване имам накрая, не в началото - тече ми 4 дена и след това още 4 само ми зацапва  ooooh! Док ми каза цапането да не го броя.

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз мисля, че не трябва да броиш зацапването.
Аз такова зацапване имам накрая, не в началото - тече ми 4 дена и след това още 4 само ми зацапва  ooooh! Док ми каза цапането да не го броя.
Да и при мен е така,но това е нещо ново  да е преди цикъл ShockedЗатова се допитвам newsm78

# 9
  • Мнения: 674
Не е нищо ново случва се при много жени,
не се притеснявай нищо нередно не е станало,а пък ако толкова се тревожиш като ти свърши отиди на преглед.

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
То не че е станало кой знае какво,но тъкмо реших да си направя овулационен тест и чакам да ми свърши,а пък то......... Sick Sick Sick Благодаря за отзивите  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 674
То не че е станало кой знае какво,но тъкмо реших да си направя овулационен тест и чакам да ми свърши,а пък то......... Sick Sick Sick Благодаря за отзивите  bouquet  bouquet  bouquet
не е ли рано за ову тест

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
Никога не съм правила,но четох,че трябвало да започнеш от 8 ми ден,след първия от цикъла,та аз затова се допитвах за кой първи ден става въпрос при мен newsm78Мисля днес да си купя и утре сутрин да направя,пък каквото стане,надявам се да се изчистя до утре Thinking

# 13
  • Мнения: 674
Ами успех,но за по сигурно можеш от утре сутринта да почнеш да мериш и БТ

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря,ще пробвам и това,пък да видим.......... гледам да не се вкопчвам в идеята за  baby_neutral,но като не ми излиза от главата и току си намирам все нещо,което не е наред Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт