Как се справяте с никненето на зъбки?

  • 731
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте скъпи майчета!На 6 мес. сме и ни никнат зъбки.По цяла нощ плаче неистово и нищо не го успокоява.Помогнете!

# 1
  • Мнения: 1 034
В най-кошмарните нощи давам Панадол,но нищо не помага Mr. Green! Само Генгигел бейби не съм пробвала. Ако искаш пробвай направо от него. Другите при Ицо не действат. Принудих се да му давам по 2 шишета кисело мляко/колкото той иска да пие/, та то малко го успокоява. Прочети стари мнения по темата - много майки са доволни от хомеопатията и по-точно от Хамомила, че доста зъбки ви чакат! При нас поне остават още 4 Mr. Green!

# 2
  • Мнения: 1 058
На Вики нищо не му помага и Хамомилата също, но всяко дете си е индивидуално.

# 3
  • Мнения: 3 042
Ползвах Дентинокс гел. На Злати му помагаше.

# 4
  • Мнения: 1 427
Ползвам Хамомила , но не сме имали големи проблеми с никненето досега.Не е толкова страшно, колкото очаквах.

# 5
  • Мнения: 3 356
Ние е сме така от 5 месечни.Никакво спане и писъци цяла нощ.Нищо не помага.Даже покрай Дентинокса се е отвратил от всяко сладникаво лекарство и плюе и пищи.Пък ако се случи и запушен нос (както сега) става кошмар.  smile3511

# 6
  • Мнения: 1 259
Аз давам Хамомила,и има нямакъв ефект.Тези гелчета са временно облекчение(минута две най-много).Тези дни доста ни озори горното зъбче TiredМай каквото и да даваме докато не изникнат няма спокойствие.Само Генигела не съм пробвала Rolling Eyes

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 076
как се справям? с търпение, по-точно с много търпение!Слава Богу в момента му никне предпоследното зъбче - още едно и край!

# 8
  • Мнения: 8 505
Ползвах Дентинокс гел. На Злати му помагаше.

И аз това ползвах.Успокояваше я колкото да заспи.Това ми беше достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт