диагноза

  • 876
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Някой има ли представа какво значи: маточна тръба-нагъната,запазен фимбриален апарат, сраснала към тазовата стена и ляв яйчник. Значи ли това, че е запушена и непроходима? Благодаря

# 1
  • Мнения: 7 718
Това е трябвало да питаш лекаря си. По принцип щом не се казва, че е запушена, се предполага, че не е.

# 2
  • Мнения: 7 640
Това е трябвало да питаш лекаря си. По принцип щом не се казва, че е запушена, се предполага, че не е.
Peace

# 3
  • Мнения: 35
Някой има ли представа какво значи: маточна тръба-нагъната,запазен фимбриален апарат, сраснала към тазовата стена и ляв яйчник. Значи ли това, че е запушена и непроходима? Благодаря
да, знам. Но той е много разговорлив. Трябваше да прочета в интернет какво е ендометриозал Та камо ли да ми разчете епикризата. Благодария все пак

# 4
  • Мнения: 1 320
Говори все пак с лекаря си. Моята цветна снимка показа, че дясната тръба е силно нагъната, а яйчника е залепен за матката. Уж всичко беше наред, но лапароскопията показа, че тази тръба не пропуска. От всичко, което съм чела и питала съм останала с впечатление, че не е добре да е нагъната тръбата. В крайна сметка моята дясна тръба си остана неизползваема /аз непреткъснато овулирах в дясно/-след три неуспешни инсеминации направихме инвитро.

# 5
  • Мнения: 35
момиче благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт