Идеи за надписване на дрехите за детска градина?

  • 2 272
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
В детската ми казаха да надпиша всички дрехи на Борис, за да се знае на кого са, обаче не ми хрумва нищо като идея. Изключвам бродирането, защото нямам време да се занимавам. Трябва ми по-бърз и прост метод.
Давайте идеи, че за понеделник трябва да е готово!  Simple Smile

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бои за текстил.
Има и като фулмастри, които май не се фиксират..има и едни, които се изцръцват на тънка "нижка" и после се фиксират с ютия..много хубави цветове.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Разпечатваш ги на трансферна хартия и ги лепиш с ютията - много лесно става!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
А трябва ли непременно да е името?

На дъщеря ми и купих едни цветенца - еднакъв модел и цвят, такива мекички като за апликация, но без лепило, и ги приших на кърпите за ръце да си ги познава. Има много такива фигурки - и за момиченца, и за момченца.

# 4
  • Мнения: 18 542
Може и да не е името...важното е да се отличават по някакъв начин.
От къде мога да се снабдя с такива  бои за текстил или с трансферна хартия (признавам не знам какво точно представлява, ако може обяснение Blush)?
  bouquet

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бои купих миналата седмица от София ленд.
Виждала съм в Orange Center на графа също...

..дето се вика..може и по някое копче да зашиеш..мъничко такова, цветно, скрито...да си ги познава

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Трансферната хартия можеш да си я купиш от "Метро", например, а така също и повечето магазини за консумативи и хартия за принтери. Лепенките, които се слагат на блузките (едни такива като гумирани стоят), са от такава хартия - по същия начин правя блузки на Мони - купувам едноцветни фанелки, разпечатвам картинка по избар и - готово! Peace

# 7
  • Мнения: 18 542
Eeee много ви благодаря!
Знаех си аз, че има и по-лесно означаване от бродираното  Laughing
  bouquet Hug

# 8
  • Мнения: 603
Може да напишеш инициалите на етикатчетата на дрехите с най-обикновен маркер.
Това става бързо.
Инъче, идеите по-горе са чудесни Grinning

# 9
  • Мнения: 7 640
може с маркер, а става иделно и с тази трансферна хартия, не знаех, че така се казва Embarassed.
Или принтваш на компютъра етикатчета- внимавай да са огледално, или може с флумастер да ги надпишеш и да ги отпечаташ с ютия. Трайно е.

# 10
  • Мнения: 5 877
Може и с перманентен маркер, като този за СD-та.

# 11
  • Мнения: 822
Аз купих на сина си готови декорации-машинна бродерия от магазин за шевни принадлежности.Има различни фигурки,наистина по-богат избор за момиченца,но и разни кученца,крокодили,коли и за момченца.

# 12
  • Мнения: 5 140
Аз купих на сина си готови декорации-машинна бродерия от магазин за шевни принадлежности.Има различни фигурки,наистина по-богат избор за момиченца,но и разни кученца,крокодили,коли и за момченца.

Това е добра идея.

Може и с перманентен маркер, като този за СD-та.

И тази също.

Общи условия

Активация на акаунт