Противозачатъчните "Yasmin"-мнения???

  • 975
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Благодаря предварително на мамите ,които са ползвали или ползват Ясмин и споделят мнението за този контрецептив!

# 1
  • Мнения: 689
     Най-добрите,които съм ползвала!След о-о 6 мес.употреба,пъпките ми видимо намаляха и ПМС намаляха.Не бих пила други,освен по време на кърмене!

# 2
  • Мнения: 417
Аз не  съм впечетлена.Заради ниско дозирания хормон имах оскъдно кървене.

# 3
  • Мнения: 4 621
     Най-добрите,които съм ползвала!
Peace

# 4
  • Мнения: 344
Доведоха ме до аменорея и ги спрях! Иначе съм чувала много положителни отзиви, но всичко е строго индивидуално.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз съм много доволна, никакви странични ефекти.

# 6
  • Мнения: 14 133
Всичко наистина е много индивидуално. На едни им понасят, на друге- не. Аз имах извънциклично кървене от тях.

# 7
  • Мнения: 180
Здравейте, АЗ бях 3 месеца на Регулон и беше много зле работата! Не ми идваше редовно настроението ми беше ужасно, да не говорим за абсолютната липса на желание за секс!  Rolling Eyes Откакто започнах Ясмин всички тези неприятни неща изчезнаха. Много съм доволна! Мъжа ми също!  Laughing

# 8
  • Мнения: 17
Не съм доволна, пих ги 3 месеца, не ми беше добре от тях физически, като ги спрях вече почти 2 месеца не ми е идвала М. Много бях доволна от фемоден.

# 9
  • Мнения: 48
А каква им е цената за един месец?

# 10
  • Мнения: 422
А каква им е цената за един месец?
20лв.за една опаковка за 1 месец.

Аз пих 8 месеца Diane35, от тях само качих около 6 кг и след разговор с гинеколог минах на Yasmin и нямах никакави оплаквания,не чувствах глад с тях.Спрях ги и след два месеца бях бременна.

Общи условия

Активация на акаунт