Видеокасета Фитмама - от къде?

  • 750
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте момичета!
Бременна съм в 3-ти месец и от известно време мисля за упражнения, които да правя. Бях чела тук, че има някаква видеокасета "фитмама" с гимнастика за бременни или нещо такова. Преди да забременея ходех редовно на фитнес и тичах на пътечката по доста време, но сега не смея нищо подобно да правя. Моля ви, ако някоя от вас знае от къде мога да си купя въпросната видеокасета и колко струва, нека ми драсне отговор. Предварително благодаря!

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Можеш да си я поръчаш от тук:
http://fitmama.family-bg.com/nachalo.htm

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Аз си купих от магазин Асита под колоните на бившата Валентина. Но доколкото знам можеш да си поръчаш и по интернет.

# 3
  • София
  • Мнения: 529
Подарих тази касета на моя бременна приятелка (преди 1 година).
След това на курсовете за бременни в Шейново меко казано са я оплюли - неподходящи упражнения и съвети за раждането.... Това е което си спомням....

# 4
  • Мнения: 3 550
Аз съм я виждала в магазина за бременни на ъгъла на "Пиротска" между Женския пазар и бул. "Христо Ботев". Мисля, че цената беше 12-13 лв. нещо такова.

# 5
  • София
  • Мнения: 147
Благодаря на всички, които се отзоваха. Този форум е вълшебен - пълни ми душата готовността на момичетата да помагат в нужда. А казват, че сме били змии  Laughing  Laughing  Laughing

# 6
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,малко късничко се включвам но от скоро си пуснахме интернет.Ами искам само да ви кажа че и аз си купих тази касета ,но вече не ми е нужна.Ако някой я иска ще му я подаря.

# 7
Здравей, Лори!
Искам само да те попитам дали ве4е си купи тази касета и евентуално имаш ли някакви отзиви за нея? Благодариа ти предварително!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 127
и на мен ми е интересно за отзивите. заслужава ли си да се купува?

# 9
  • Мнения: 558
На въпроса ви за отзивите моми4ета- аз си я купих но малко съм я тренирала защото много пътувах и нямах време по време на бременността. Първото ми впе4атление беше 4е е някаква смешна детска гимнастика- прекалено тъпи и лесни ми се видяха упражненията ( за протокола не съм някаква спортискта, тренирала съм доста и всякакви неща но доста отдавна). После реших 4е все пак е полезна защото малко или много се раздвижваш и все пак може би наистина не е добре да са твърде динами4ни или трудни упражненията. Дразнят ме многото реклами които прекъсват програмата а и инструктурката някак си изкустъвено ми зву4и...

4естно казано дал4е по-доволна бях от едно ДВД с Йога за бременни- аз я правех след Фитмамата и определено ми помагаще да се 4увствам добре да не ми се схваща гърба и разни други подобни неразположения типи4ни за бременността...
Финално,  все пак по-добре Фитмама с вси4ките ми забележки от колкото НИЩО!

Общи условия

Активация на акаунт