Цени на булченски рокли

  • 137 281
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 539
предполагам е била Aлбена Александрова.не мисля ,че 3000 са толкова голяма сума за сватбена рокля.според мен е нормално.ма мен тази за бала ми струваше 1500,а имаше и такива с доста по-скъпи.това са моменти за които си заслужава и доста повече

Разбира се, че 3000 лева са голяма сума за булченска рокля в България. Ти колко месеца работиш за тия пари?
Според мен не си струва за една вечер за рокля, която няма да облечеш никога повече. Е, разбира се има хора, за които парите нямат значение.

# 61
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
3000 лв бих дала за рокля, ако това е моята рокля, ако е от коприна, ръчно-везана, ако диамантите по нея се свалят и имат колие, където да се закрепят и пр, и пр. Цената няма значение, ако си срещнал Дрехата, Чантата, Обувката и пр., важното е да може да си го позволи тоя, дето ще я носи, а не тоя, дето ще я купува (тъй ме учеше мама  Mr. Green).

ПП. Чанти Piccard в БГ продават ли се?

# 62
  • София
  • Мнения: 5 289

Разбира се, че 3000 лева са голяма сума за булченска рокля в България. Ти колко месеца работиш за тия пари?
Според мен не си струва за една вечер за рокля, която няма да облечеш никога повече. Е, разбира се има хора, за които парите нямат значение.
Абе да ти кажа Лилита за половината България са много,но за другата са жълти стотинки.Като знам някои хора колко са погати,3000лв са им все едно да си купят едно чанте.
Този който работи за 300лв на месец може да не си купи такава рокля,но може и да си я купи ако има някакви варианти,знае ли човек Flutter.

# 63
  • Мнения: 220


Разбира се, че 3000 лева са голяма сума за булченска рокля в България. Ти колко месеца работиш за тия пари?
Според мен не си струва за една вечер за рокля, която няма да облечеш никога повече. Е, разбира се има хора, за които парите нямат значение.
[/quote]
изобщо не ми харесват нападките ти ,нито пък поста ти.мисля че 18 години си ги отработих парите,които имам сега.не знам ти в какво семейство си живяла,но аз баща не помня.човекът ,който ми е баща никога не се е грижил за мен.за него важни са парите и долните начини по които си ги изкарва.но това че е осъзнал че има дъщеря аз го разбрах на 18-тия си рожден ден,когато ми подари кредитна карта с пари достатъчни да си живея живота и да си купя колкото рокли искам.така че въпросът ти "Ти колко месеца работиш за тия пари"-гърми.съжалявам че ти го казвам.
КАРЧЕВА сори за спама

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
Споко бе момичета,не сме тук  да си мерим дебелината на портфейлите Laughing.Неискам да си създаваме напрежение с глупости,я вижте как хубаво си приказваме Laughing.Всяка си преценя дали да си купи скъпа рокля, и никой не би могъл да се наложи на другия,тъй че не се дразнете излишно. Hug

# 65
  • Мнения: 13 512
3000 лева за някоя рокля са нормално, за друга са безумно много. И такива са роклите на Албена Александрова/ от вторите/. Просто си мислех,че хората с пари вече могат да правят разликата,но явно  греша.

# 66
  • Мнения: 13 512
.....когато ми подари кредитна карта с пари достатъчни да си живея живота и да си купя колкото рокли искам.
Кредитна или дебитна? Той ще покрива сумите по кредитната карта ли?Подарил ти е кредит ли? newsm78 Не разбрах,явно си афектирана и не го обясни правилно,но и едва ли е важно за темата.

# 67
  • Мнения: 220
аз мисля че говорихме за роклите на Виргиния Здравкова.аз говоря общо-за нещо хубаво и качествено си заслужава да се дадат повече пари,защото знаеш че залагаш на доказала се марка,или нещо което наистина ти харесва и носиш с удоволствие

# 68
  • Мнения: 220
.....когато ми подари кредитна карта с пари достатъчни да си живея живота и да си купя колкото рокли искам.
Кредитна или дебитна? Той ще покрива сумите по кредитната карта ли?Подарил ти е кредит ли? newsm78 Не разбрах,явно си афектирана и не го обясни правилно,но и едва ли е важно за темата.
подари ми карта със значителна сума в нея,в която продълва да внася суми всеки месец

# 69
  • Мнения: 13 512
подари ми карта със значителна сума в нея,в която продълва да внася суми всеки месец
LaughingТова е дебитна карта вече, добре. Да е жив и здрав  цял живот да ти внася, само че аз насочих темата в друг контекст-дали всички рокли си заслужават цената и в частност тези на Рошавата гарга.

# 70
  • Мнения: 220
за тях не мога да коментирам,защото не съм се интересувала за тях.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз не се товаря с излишни сантименталности - само ако можех да взема рокля под наем...ама с моите настандартни мерки  Cry
Все пак роклята ми беше хубава, на Принцес (дизайнерките от Благоевград) и платих 600 лв. Гледах и по-скъпи от тази, ама ми се досвидяха например 1500 лв, за една рокля, който много харесах. Моята имаше недостатък, че банелите на бюстието бяха много меки и веднъж като седнах се прегънаха и така останаха  Sad  ама каква ми е гаранцията, че като дам 1500 лв. или 3000 лв пак няма да е така  newsm78
В интерес на истината дълго време се колебаех - дали да се изсиля и да дам много пари и да съм "сигурна", че роклята ми е супер или да прекерам Денят, помрачена от факта, че съм взела second best.

# 72
  • Мнения: 953
моята рокля я взехме от Асеновград - модна къща Милена.Много е хубава и на много сносна цена.около 300лв.беше.Перфектна е

# 73
  • Мнения: 1 558
Точно това си мислех като четях темата -  в Асеновград има страхотни рокли, на умерени цени, огромен избор и ти правят корекции в рамките на часове. Разбира се всеки преценява възможностите си, но и аз не виждам смисъл да се дават огромни суми за рокля, която слагаш веднъж. Вярно е, че това е най-специалния ден за всяка жена, но цената на роклята изобщо не е критерии за това как ще изглежда или стои на булката. Все пак по-важното е, да изглеждаш добре, ако сам не кажеш колко струва роклята и на кой дизайнер е, едва ли някой ще разбере.

# 74
  • Мнения: 769
Стане ли дума за пари/цени винаги съм забелязала възникват форумскиспорове... всеки се простира според чергата си и не можем да бъдем всички еднакви в това отношение.. но темите все се отвяват в друга посока...

По темата за роклята от 3000лв - това лично за мен си е абсолютна разсипия.. има хора пръскат сума пари по сватби, а браковете им траят по 1-2-5 години.. тъпо е.. С една рокля не се купува щастлив брак.. ама хайде да не се отплесвам..

Общи условия

Активация на акаунт