Помогнете, търси се психотерапевт

  • 3 096
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Моя приятелка има проблем от доста време и все отказва да потърси помощ от психотерапевт или психоаналитик. Най-после успях да я навия. Моля ви, преди да се е отказала, препоръчайте ми някой добър (и не ужасноскъп, защото с мъжа й не са много имотни  Tired)
Благодаря ви предварително  Hug

Искам да попитам също дали някой е чувал случайно за онлайн психоаналитична помощ. Такива има на запад и се чудех дали и у нас вече не се намира.

И в краен случай има ли някоя мама с подобна професиа във форума  Embarassed

Благодаря, благодаря, благодаря!

# 1
  • Мнения: 339
Аз съм психолог. Много е важно за какъв проблем става въпрос, първо за да мога /ако мога/ да те насоча към специалист в тази област, а и за да се разбере от какъв вид помощ има нужда приятелката ти.

# 2
  • Мнения: 2 013
Ще следя темата с интерес. И да попитам дали някой в България прави регресивна хипноза - дипломиран психотерапевт, не шамани разни.

# 3
  • Мнения: 5 026
 Съпругът ми е психолог. Не сме от София, но може да пробваме с  On-line терапия. Ако те интересува пиши на ЛС.

# 4
  • Мнения: 339
Ще следя темата с интерес. И да попитам дали някой в България прави регресивна хипноза - дипломиран психотерапевт, не шамани разни.

За всичко свързано с хипнозата-Милен Николов-психотерапевт, преподавател в СУ и специалист в областта на хипнотерапията. На мен лично, ми е много симпатичен и като човек Peace
Намерих и негов сайт -http://www.hypnoza.hit.bg/

# 5
  • Мнения: 2 013
Ще следя темата с интерес. И да попитам дали някой в България прави регресивна хипноза - дипломиран психотерапевт, не шамани разни.

За всичко свързано с хипнозата-Милен Николов-психотерапевт, преподавател в СУ и специалист в областта на хипнотерапията. На мен лично, ми е много симпатичен и като човек Peace
Намерих и негов сайт -http://www.hypnoza.hit.bg/

Благодаря!

# 6
И аз да се включа, ходила съм при Милен Николов - добър е. Изкарах няколко сеанса при него... Пожелавам успех и положителна гледна точка на всички

# 7
  • Мнения: 5 228
За хипнозата - да, Милен Николов. Не знам друг, който сериозно да се занимава с хипноза, освен него.
За онлайн психотерапията - това е твърде несериозно и е против всички добри практики в психотерапията. Има такива възможности, но аз не бих ги препоръчала.
Приятелката ти може да се обади в център Динамика, тел. 9431102, там работят добри терапевти и цените не са високи (не знам колко точно са в момента).

# 8
  • София
  • Мнения: 152
Твоята приятелка може да пробва при Екатерина Чамурлийска - тя е клиничен психолог психотерапевт(каквото и да значи това newsm78thumbsup

# 9
  • София
  • Мнения: 3 361
И аз да се включа, ходила съм при Милен Николов - добър е. Изкарах няколко сеанса при него... Пожелавам успех и положителна гледна точка на всички
nuty, би ли ми казала по-подробно за Милен Николов, може и на лични  Hug

# 10
  • Мнения: 1 165
Моя приятелка има проблем от доста време и все отказва да потърси помощ от психотерапевт или психоаналитик. Най-после успях да я навия. Моля ви, преди да се е отказала, препоръчайте ми някой добър (и не ужасноскъп, защото с мъжа й не са много имотни  Tired)
Благодаря ви предварително  Hug

Искам да попитам също дали някой е чувал случайно за онлайн психоаналитична помощ. Такива има на запад и се чудех дали и у нас вече не се намира.
И в краен случай има ли някоя мама с подобна професиа във форума  Embarassed

Благодаря, благодаря, благодаря!
има и то от доста отдавна.
ето това е ,което търсиш.дано ти свърши работа. Peace
http://www.e-therapybg.com/

# 11
  • Мнения: 2 013
За хипнозата - да, Милен Николов. Не знам друг, който сериозно да се занимава с хипноза, освен него.

Изпратих му е-мейл преди седмица, още не ми е отговорил newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 5 228
Пробвай на тези телефони: 9 544 515, 0889 139 672.

# 13
  • Мнения: 1 462
Всеки ли може да бъде хипнотизиран?  Аз си мисля, че при мен няма да се получи.  Някой да ми покаже часовник, да го разклати малко и хайдеее - ти си геврек!

# 14
  • Мнения: 416
Аз също ще ти препоръчам e-therapybg.com

Твоята приятелка може да остане абсолютно анонимна, а таксите са повече от прилични. Психоложката Ани Владимирова е доказана професионалистка.

Тук можеш да прочетеш и някои въпроси  и отговори - http://fema-bg.com/index.php?m=618&lang=1, както и от техния сайт.

Общи условия

Активация на акаунт