Мисля си тука нещо...

  • 3 419
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Моткам си се тука иz Атола и виждам поzната, zамина в Испания преди години, почти я бях zабравила. Отварям профила й и с интерес се zачитам в инфото, което е дала. Замислих се върху отговора й на въпроса "С какво се zанимавате в момента?".

"Чистя къщите на богатите хора и си живея супер."

Странно. Че чисти къщи, чисти, че й плащат добре (колко добре е спорен въпрос) zа чистаческата работа, която върши, плащат. Ама момичето готино, умно, висше zавърши, а сега... се zадоволява с таzи работа, и най - странното е "Че се чувства супер от което".  ooooh!
Не ме раzбирайте погрешно, няма срамна работа и не става въпрос zа това.

Та се zамислих... Бих ли работила работа, която НЕ харесвам, но е добре zаплатена или бих иzбрала работа, която харесвам и ми прави удоволствие, но примерно работя на половин работен ден и съответно получавам двойно по - малко парички...   Thinking
Та...

P.S. В чужбинския има и анкета  Crazy

# 1
  • Мнения: 5 622
Моткам си се тука иz Атола и виждам поzната, zамина в Испания преди години, почти я бях zабравила. Отварям профила й и с интерес се zачитам в инфото, което е дала. Замислих се върху отговора й на въпроса "С какво се zанимавате в момента?".

"Чистя къщите на богатите хора и си живея супер."

Странно. Че чисти къщи, чисти, че й плащат добре (колко добре е спорен въпрос) zа чистаческата работа, която върши, плащат. Ама момичето готино, умно, висше zавърши, а сега... се zадоволява с таzи работа, и най - странното е "Че се чувства супер от което".  ooooh!
Не ме раzбирайте погрешно, няма срамна работа и не става въпрос zа това.

Та се zамислих... Бих ли работила работа, която НЕ харесвам, но е добре zаплатена или бих иzбрала работа, която харесвам и ми прави удоволствие, но примерно работя на половин работен ден и съответно получавам двойно по - малко парички...   Thinking
Та...

P.S. В чужбинския има и анкета  Crazy


Бих работила работа, която не харесвам, но е добре заплатена, естествено. Интересът, клати феса  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 797
 Ами за себе си мога да кажа, че по-скоро бих работила нещо ,което ми допада, дори и за малко пари, отколкото да чистя на някой за много, макар че срамна работа няма, но пък да се чувства супер от това...? newsm78 Незнам, когато човек е в безизходица се съгласява на какво ли не. Казваш, че това момиче е с образование и готино, може би е закъсало финансово.

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бих избрала по-добре платената работа Money

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оо, много зависи. Аз сега като не издържам семейство и ми трябват пари за кока кола и нова блуза, работя каквото ми е кеф за малко пари. Когато имам деца и семейство няма да мога да си го позволя. Ако работата има възможност за развитие, тогава бих поела риска да работя известно време за малко пари, за да мога накрая да вземам много и да работя каквото ми харесва. Но ако няма възможност за развитие... По скоро не.

# 5
  • Мнения: 834
Смятам че всички работим за пари, къде ни харесва къде не все за пари става въпрос. Аз бих работила и чистачка ако това ще осигури по-добър живот на семейството ми. Хич не ми пречи нито акъла нито образованието.

# 6
  • Мнения: 1 581
Хубаво е да имаш избор. Ама понякога нямаш  Confused

# 7
  • Мнения: 3 576
Ми чистенето не е толкоз лоша работа - не носиш абсолютно никаква отговорност, с изключение на това да не счупиш нещо.

# 8
  • Мнения: 1 416
Не всичко е пари...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 353
  Тринайсет години все работя нещо, което ми е интересно и слабоплатено и да ти кажа честно взе да ми писва. Познатата ти може би е съсредоточила интересите си в извънслужебната сфера.  В крайна сметка живота не е само работа, има много начини човек да се чувства удовлетворен и щастлив. Не винаги ни се случва идеалния вариант.
  В тази връзка много бих се радвала да те чуя ако свириш някой път тук beer

# 10
  • Мнения: 429
Бих работила това което по-добре платено,

# 11
  • Мнения: 3 611
...  В тази връзка много бих се радвала да те чуя ако свириш някой път тук beer

 Shocked Опс, беz малко да падна от стола  Laughing

Дай координати, с удоволствие ще ти иzпратя покана zа следващото концертче  Grinning

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
Въпрос на приоритети,ако за нея работата и е достатъчна за да задоволи нуждите си,разбирай нужди според нейните представи,нека и е супер.А ако иска развитие в дадена посока професионално,не би се задоволила с чистене на къщи.Но понякога наистина нямаш избор,познавам доста хора,които са работили в чужбина и се връщат след време и пак не знаят какво да правят.....и пак се връщат. Но пък аз не вярвам,че са толкова супер,колкото се представят Sick

# 13
  • Мнения: 2 759
...  и съответно получавам двойно по - малко парички...   Thinking
    Aко е двойно по-... навивам се... но ако е наполовина по-малко - не ме бройте..  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 3 611
...  и съответно получавам двойно по - малко парички...   Thinking
    Aко е двойно по-... навивам се... но ако е наполовина по-малко - не ме бройте..  Twisted Evil


хихихи, майсторски го иzвъртя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт