Нощем пищи зверски - има ли лек??????

  • 525
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
От около месец дъщеря ми започна да се буди нощем много често с писъци. Предполагам, че са кътници, но питането ми е, мога ли да й помогна някак си Sad Мъчно ми е така като плаче - не се успокоява от гушкане, само като пийне малко чайче, но до след час пак. Понякога и следобедния сън завършва с писък Sad
Знаете ли нещо...

# 1
  • Мнения: 1 052
Пипи и Сара е така, но и давам вода и после я намазвам с Дентинокс, до следващия път. Горе-долу помага.

# 2
  • Мнения: 1 313
Гледам ,че сме горе-долу на една и съща възраст. Grinning
Рядко се случва, но аз много се плаша. Даже тази вечер тъкмо заспа и изведнъж с такъв писък се събуди #Crazy Гушкахме го ,порева си и накрая с млекцето заспа. Много се насявам да е зъби, а не нещо друго. Да не би да е нормално в тази възраст децата да се будят с рев? Аз вече започнах да си мисля, че е стреснал от нещо.

# 3
  • Мнения: 919
Ами Спок "говореше", че сега започват да растат кътниците и е нормално децата да бъдат нервни нощем, ама нищо не казва за това как да им помогнем освен с даване на водичка  Sad

# 4
  • Мнения: 4 668
И при нас е същото  Sad не чак писъци , ама плаче сериозно . И аз давам водичка , мажа с Calgel , гушкам го и така ... не знам какво да направя ... Днес следобед , като стана не спря да плаче близо един час  Confused

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 765
Дъщеря ми е на 1г. и 5 месеца. Често и се случва да се събужда с писък. Или са зъби или сънува кошмари, защото като стане почва да се оглежда из стаята. В дните когато е имало повече емоции се случва по-често. Тази вечер се събуди с писък отново.Преместих я на нашето легло и тя поиска да слезе . Балатума е изгорен на едно място и тя го знае , даже чопли с пръста там през деня , а тази вечер слизайки го видя и писна отново, чак се разтрепера.
Надявам се скоро и този период да отмине . Rolling Eyes

# 6
  • софия
  • Мнения: 432
при нас беше същото когато ни растяха кътниците. аз слагах по 5 гранулки от Хамомила 9СН на Бойрон във водата и вечер, при нас помагаше, тя действа противовъзпалително. и това преминава. успех! newsm10

# 7
  • Мнения: 816
Би било добре ако лекар погледне ушичките на детенцето. Много често подобни нощни писъци са свързани с някой отит. Дано не е, но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт