Фолк - клюки!

  • 28 754
  • 462
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Отварям една нова темичка, където да обсъждаме клюките Laughing , че старата стана огромна и беше за мъжете им!  Карчева , айде идвай!

И да питам това ли е на Мария възлюбения newsm78 и снимки от сватбата някой да е намирал newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Въййй какви баки е отпрала Мара...

# 2
  • Мнения: 5 713
И си'я някой да раздуе клюки около сватбата, моля.  Laughing

# 3
Цитат на: Lео link=topic=127667.msg2375369#msg2375369 !

И да питам това ли е на Мария възлюбения newsm78 и снимки от сватбата някой да е намирал newsm78

[img

Не, това не е съпругът на Мария. Това е един нейн бивш възлюбен от Стара Загора. Казва се Галин. Баща му е собственика на "Пътстрой инженеринг".

# 4
  • Мнения: 5 622
Ами тя нали си го пазеше в тайна, сакън някой да не и го отмъкне, та като нищо няма да се докопаме до снимки  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 371
Въййй какви баки е отпрала Мара...
Какво е отпрала newsm78

# 6
  • на Север
  • Мнения: 503
Въййй какви баки е отпрала Мара...
Какво е отпрала newsm78
бакембарди(ама така ли се пише?!)

# 7
  • Мнения: 6 417
Сватбата й беше снощи в "Шератон". Журналисти от Сънди таймс, Би Би Си, CNN и Sun напираха да зърнат бежовата й рокля.  Joy

# 8
  • Мнения: 5 622
Сватбата й беше снощи в "Шератон". Журналисти от Сънди таймс, Би Би Си, CNN и Sun напираха да зърнат бежовата й рокля.  Joy

Че от къв зор?!  newsm78

# 9
  • Мнения: 6 417
Бе как от какъв? Нали се има за холивудска звезда? Joy

# 10
  • Мнения: 5 622
Бе как от какъв? Нали се има за холивудска звезда? Joy


Ми тя мож да се има за много  неща. Недоумявам, обаче как е накарала и другите да я имат за такава  Thinking  newsm78

# 11
  • Мнения: 677
Клюката за нея,която знам,е че не пеела "на ушенце",а "на коремче"..Че ушенцата не ги стигала..Били и височко..

# 12
  • Мнения: 2 180
Бе като е на коремче, а не пет сантима по-надолу, пак добре. Laughing

# 13
  • Мнения: 5 622
Клюката за нея,която знам,е че не пеела "на ушенце",а "на коремче"..Че ушенцата не ги стигала..Били и височко..

Да. И ползва кожен микрофон  hahaha

# 14
  • Мнения: 677
Их Бубо  Embarassed Не исках тва да кажа..Дребничка е,за тва бе..

Общи условия

Активация на акаунт