крем за лице за сияйна кожа

  • 2 402
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте момичета Simple Smile!Искам да ви помоля да ми препоръчате хубав крем за лице за сияйна кожа.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Много марки  предлагат кремове с витаминен комплекс,или с чист витамин С/избистря тена/-Нивеа,Ейвън,Виши,Лиерак и други по-скъпи марки.Зависи от паричките,които можеш да заделиш.Аз лично в момента ползувам този на Нивеа счистия витамин С-за сега съм доволна.Най-добре е като отидеш в аптеката или магазина за козметика да се консултираш с продавачките.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не знам какво точно имаш предвид под "сияйна". Аз го свързвам с кремовете със светлоотразяващи частици и кожата блести и сияе  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 447
На мен ето този ми избистря тена, също е с вит. С

# 4
  • Мнения: 91
Не знам какво точно имаш предвид под "сияйна". Аз го свързвам с кремовете със светлоотразяващи частици и кожата блести и сияе  Thinking

да,точно този вид кремове имам предвид

# 5
  • Мнения: 27 524
Не знам какво точно имаш предвид под "сияйна". Аз го свързвам с кремовете със светлоотразяващи частици и кожата блести и сияе  Thinking

да,точно този вид кремове имам предвид

Да, има такива, и ФДТ, и кремове. Обаче не мога да ти посоча марка и име.  Embarassed Ползвала съм преди време, ама беше от някаква каталожна търговия  Confused Ако потърсиш по козметичните сайтове  Thinking Дано някой да насочи, наистина са хубави и ефектни  Peace

# 6
  • Мнения: 2 323
Ето от Орифлейм.  Продуктите от тази серия съдържат Керотин, който възвръща естествената свежест на уморената кожа! Grinning
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=scLightRadiance

# 7
  • Мнения: 1 313
На лореар има много хубав такъв фдт , на Виши има кремове със светлоотлразяващи частици.

# 8
  • Мнения: 1 558
На L'oreal  кремовете "Visible results" имат светлоотразяващи частици.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Ейвън имат такъв крем /със светлоотразителни частици/ и се казва точно : "крем за сияйна кожа", струва от 12,50 до 8,50 на намаление, има увф 15 и никак не е лош.

Общи условия

Активация на акаунт