Лещи

  • 1 447
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
здравейте
искам да ви попитам няколко въпроса относно лещите. защото искам да си сложа Simple Smile аз съм с кафява коса и тъмно кафяви очи кожата ами е нито тъмна нито светла Laughing
ползнавате ли лещи? от кога?
какъв цвят са? а кожата ви и косата какъв цвят са?
има ли някакви марки при лещите качество?
може ли да има последствия за очите ползването им? и какви?
ще съм много благодарна ако ми помогнете!
извинявам се ако има такава тема вече! Rolling Eyes
  bouquet

# 1
  • Мнения: 91
здравей! Simple SmileИ аз като теб имам голямо желание да си сложа лещи,питала съм даже по оптиките.Предлагат ти каталог,5 лева струва пробването на една леща,а 100 лева излизат чифта.Цветовете са различни  и определено трябва да се пробват,за да видиш как ще се възприемеш.Аз още не съм решила за цвета.Ще следя темата с интерес

# 2
  • Мнения: 1 313
Ползвам лещи Bausch Lomb понякога- стоят ми зелени, а на снимки излизат сини newsm78. Много се харесвам с тях.
когато отидеш в някоя оптика те ще ти дадат да пробваш и сама да избереш.

# 3
  • Мнения: 1 813
Ползвам лещи от 4 години.Винаги си вземам на Fresh Look.
Попринцип наистина е добре да пробваш,защото никога 1 цвят лещи не стоят еднакво на 2-ма човека и няма как да ти кажем подходящия за теб.
Имат гаранция 1 година,но всичко зависи от честотата която ги носиш както и средата.Имам в предвид ако си на заведение всяка вечер, има цигарен дим и т.н. може и доста по-бързо да изтече срока.
В началото може да виждаш съвсем леко замъглено с тях,при мен беше така,може да ти сълзят очите,но това е само първите дни.После свикваш.Важното е да започнеш да ги носиш по 2 3 часа и постепенно с дните да увеличаваш времето и няма да имаш проблем.
Успех  Peace
P.S. Слушай внимателно в оптиката като ти обесняват за почистването.

# 4
  • Мнения: 105
ами как ще ги сложа направо не знам виждала съм как се слагат и вадят но ми беше много гадно.
смятам другата седмица да пробвам
има ли шанс да си нараня роговицата  с тях от много пробване?
питам вас защото от оптиките много ясно че ще ми кажат не за да ги купя Sad bowuu

# 5
  • Мнения: 1 813
Ооо да пропуснах тази част.
При първото мерене слагах едната леща 40мин.  Joy
Дори като си ги купих не се научих веднага,ядосах се и ги оставих и след месец пак се пробвах с повече търпение и тогава започнах да си ги нося  Joy
Нищо няма да си нараниш споко.
Аз си ги махах в училище по време на час даже,такъв опит придобих  hahaha
Meжду другото да гледаш някой как ги слага и маха наистина е гадно,аз мразя да гледам.
Но ти като ги сваляш мислиш,че си бъркаш в окото,а то фактически пипаш лещата и нищо не усещаш.

# 6
  • Мнения: 184
Аз нося лещи, но те са безцветни - с диоптър. Взимам си ги от Мултилекон на бул. Мадрид - там са на доставни цени и съм много доволна. А лекарката в началото те учи как да ги слагаш и как да ги сваляш после Peace Лошото при мен беше като се прибрах вкъщи и свалянето продължи близо час Laughing

# 7
  • Мнения: 2 495
И аз много се зарибих да си купувам лещи, вчера пробвах едни синьо-зелени(аз съм с кафеви очи)и ако ви кажа как ми се измени физиономията.. Grinning Препоръчаха ми обаче, по-тъмносините лещи, но да видим...пак ще се пробва.А относно слагането, наистина първата тръпка е дразнеща-ужасно ми сълзеше едното око, докато при другото нямах такъв проблем.Махането е по-лесно WinkКомшията до нас също си купи подобни и каза че са му излезнали около 130 лв.със разтвора, със срок на годност-една година Wink

# 8
  • Мнения: 105
най ще ми е трудно пробването
и както ми казвате се плаша
н но все пак тези седми ще ида първо имам други неотложни неща и тогава това  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 534
svetla_88 , споко , само ако имаш представа колко хора, с които се разминаваш по улицата носят лещи , ще се хванеш за  newsm78
Лещите не болят и не се усещат , единствено трябва да свикнеш със слагането , но пък в оптиката те обучават
Според това как си се описала , предполагам , че подходящите цветове за теб ще са разновидности на зелено и сиво , в никакъв случай синьо
Цени за София , Пловдив , Варна , Хасково , Русе , Бургас , Слънчев бряг  , за нашата верига...
Бауш енд Ломб - 61.20 за комплект от 2 бр.
Фреш Луук - 68 ------((----------------------------
Разтвор + контейнер - от 14.90 до 24 лв

# 10
  • Мнения: 612
писна ми , къде в Бургас ви е оптиката?

# 11
  • Мнения: 2 534
В Бургас - в Кауфланд

# 12
  • Мнения: 612
Благодаря   bouquet . Ще ги чакаме да отворят.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 14:13 от Биляна*

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
Аз нося лещи, но те са безцветни - с диоптър. Взимам си ги от Мултилекон на бул. Мадрид - там са на доставни цени и съм много доволна. А лекарката в началото те учи как да ги слагаш и как да ги сваляш после Peace Лошото при мен беше като се прибрах вкъщи и свалянето продължи близо час Laughing

Съгласна съм с казаното в цитата. Ползвам същите лещи от 1997 год. без проблеми. Моите също са с диоптър за късогледство и са безцветни. Едната леща е 20 лева. За цветните не знам как стоят нещата. Аз се научих много бързо да ги свалям и слагам. почистването е много важно. Ако започнат да ти пречат, да ги усещаш, да ти сълзят очите - значи за смяна.  Peace

# 14
  • Мнения: 105
да но   аз искам сини лещи Flutter а не зелени или сиви

Общи условия

Активация на акаунт