Профилактика с Бронховаксом

  • 2 152
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 654
Въпросът ми е дали вече не е време за първия курс? Обикновено към октомври сме започвали. От тази васксина съм доволна. Противовирусна досега не съм и слагала. Какво ви е мнението за тях?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние днес изпихме първото хапче. Док вчера каза, че вече е време.

# 2
  • Мнения: 3 042
Моята щерка вече изпи първата десятка от 5 до 15 септември.
Преди съм го давала все към края на септември - октомври и все се разболяваше по това време /не от Бромховаксома/. Като тръгне на училище и се почваше с боледуването. За това сега реших да го започна преди да тръгне на училище.

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
обикновено започвам средата на септември

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз започнах първата десятка на 1ви септември.

# 5
  • Мнения: 3 456
АЗ пък чак днес-7.10. Дори в момента е болна, но лекарката каза,че нямало проблем.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз започнах точно вчера.Днес и беше второто хапче от първата десятка.И това ни е за пръв път.Дано има резултат,че миналата зима беше ужасна откъм боледуване.

# 7
  • Мнения: 2 732
аз и го дадох края на август първия курс , защото ефект от него може да се очаква след третия прием и за това така .

# 8
  • Мнения: 3 456
Значи ние сме закъснели- до след третия прием кой знае още колко пъти ще се разболее горката

# 9
  • Мнения: 158
... От тази васксина съм доволна...

Не съм много сигурна, но това не е ли имуностимулатор, а не ваксина?

# 10
  • Мнения: 114
... От тази васксина съм доволна...

Не съм много сигурна, но това не е ли имуностимулатор, а не ваксина?
И какво ако е имуностимулатор

# 11
  • Мнения: 3 456
по принцип е имуностимлатор, но понежев организма се вкарват мъртви бактерии от определени видове го наричат и ваксина

# 12
Искам да питам-след като изпие и последния прием/последните 10/какво давате.еднократен 3месе4ен курс ли е/Бронховаксом/На 28.11 ще изпие посл.капсулка.След това..........?моля за сьвет.Пие и витамини на д-р Тайс Мултивитамол.На 2 год.1м е.

# 13
  • Мнения: 1 180
Аз тази есен ще пропусна бронховаксома - два пъти детето ми прави бронхит, докато го пие. Не знам, може да няма връзка, но реших да го караме без ваксина, само на имуностимулатори и витаминки.

Общи условия

Активация на акаунт