Дали ме обича........

  • 1 564
  • 15
  •   1
Отговори
Можем ли да бъдем сигурни дали половинките ни, ни обичат? Това че ни помагат, носят пари, стоят си в къщи и ни казват,че ни обичат, достатъчно ли е?При мене е така ,но аз имам чуство че нещо ми липсва .Не са ми достатъчни тези неща .Няма я тръпката ,няма я искрицата, има само сивота . Може ли да се жевее така цял живот?

# 1
  • Мнения: 2 178
Всички казват, че този момент с липсата на тръпка идва след 2-3 г. от връзката, но от нас зависи да променим това.
И аз съм в дупка и ми е сиво........ Tired

# 2
Всички казват, че този момент с липсата на тръпка идва след 2-3 г. от връзката, но от нас зависи да променим това.
И аз съм в дупка и ми е сиво........ Tired

На мене обаче ми е писнало от опити за промяна след като не срещам разбиране от страна на мъжа ми .Той е доволен от начина си на живот и не се опитва по никакъв начин да вкара малко живинка в брака ни. smile3516

# 3
  • Мнения: 5 790
Всички казват, че този момент с липсата на тръпка идва след 2-3 г. от връзката, но от нас зависи да променим това.
И аз съм в дупка и ми е сиво........ Tired

На мене обаче ми е писнало от опити за промяна след като не срещам разбиране от страна на мъжа ми .Той е доволен от начина си на живот и не се опитва по никакъв начин да вкара малко живинка в брака ни. smile3516

Ми вкарай ти. Защо трябва да го чакаш него? Измисли нещо различно, изненадай го с вечеря на свещи, купи си хубаво бельо... има начини хиляди. Какво ти пречи ти да си тази, която да инициираш промяната? Едва ли ще ти се скара за това  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 657
За тръпката при нас,мога да кажа с ръка на сърцето,4е я има LaughingСлед 6 години заедно все още не сме си омръзнали.Разбира се,4е е имало и моменти в които не сме могли да се понасяме и не сме си говорили с дни,но минават.Сигурна съм в неговите 4увства,а и той в мойте-надявам се PeaceВсе още се преоткриваме в някой отношения Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 403
Всички казват, че този момент с липсата на тръпка идва след 2-3 г. от връзката, но от нас зависи да променим това.
И аз съм в дупка и ми е сиво........ Tired

На мене обаче ми е писнало от опити за промяна след като не срещам разбиране от страна на мъжа ми .Той е доволен от начина си на живот и не се опитва по никакъв начин да вкара малко живинка в брака ни. smile3516

Ми вкарай ти. Защо трябва да го чакаш него? Измисли нещо различно, изненадай го с вечеря на свещи, купи си хубаво бельо... има начини хиляди. Какво ти пречи ти да си тази, която да инициираш промяната? Едва ли ще ти се скара за това  Laughing
Да, да все ние, те няма ли един път да ни изненадат с ве4еря на свещи  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 990
Всички казват, че този момент с липсата на тръпка идва след 2-3 г. от връзката, но от нас зависи да променим това.
И аз съм в дупка и ми е сиво........ Tired
И при мен е така от известно време  Sad !

# 7
Ние сме заедно от 6 години и половина и аз мога да кажа че тръпката не е преминала!Всеки ден заедно с него е привидно еднакъв но същевременно е уникален!Предвиждам всяко негово движение и въпреки това не ми е безразличен и безинтересен!Сигурна съм напълно в чувствата му и го обичам безкрайно дано и той е сигурен в мойте! Heart EyesТерла ти питаш дали може да си сигурна че те обича?А ти сигурна ли си че го Обичаш? Peace      bouquet

# 8
Много се извинявам за грешката си  ТЕРА станало е неволно
  bouquet

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Можем ли да бъдем сигурни дали половинките ни, ни обичат? Това че ни помагат, носят пари, стоят си в къщи и ни казват,че ни обичат, достатъчно ли е?При мене е така ,но аз имам чуство че нещо ми липсва .Не са ми достатъчни тези неща .Няма я тръпката ,няма я искрицата, има само сивота . Може ли да се жевее така цял живот?
Мисля, че ни обичат... С мъжа ми сме заедно от 14 год. и откакто живеем под един покрив не е същата тръпка- няма ги чаканите срещи, разходките под звездите, хванати за ръка, трудните раздели когато се прибираме... Сега живеем заедно и всичко е до болка познато, няма нови емоции и ми става тъпо понякога. Ама това е семейният живот, не всичко е розово като в началото Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, сигурна съм, че ме обича FlutterЗащото това, което е важно за мен, е да ме уважава като партньор, да мисли за мен и детето преди всичко останало, да се грижи за нас, да ми е приятел. В този смисъл ме обича Wink Ако очакваш тръпката на влюбването и романтиката, елементът на очакване, очарованието на опознаването и т.н. да са вечни, ще се разочароваш. За да получаваш от живота желаното, трябва да си пожелаваш възможни неща Peace

# 11
  • Мнения: 6 991
Е, какво да ти кажа - всеки иска това,което няма. При нас - тръпка колкото искаш, а  финанси и "заедност" малко над нулата, но определено недостатъчни. Но знам , че ме обича, защото макар без пари, ме радва с много други неща.
И според мен ви трябва разнообразие,но не го виждам със свещите и бельото. По-скоро някакви по-странни идеи за осъществяване - например да идете да скочите с бънджи, някоя събота да се съберете с приятели да играете пейнтбол...Ох, тук май се прояви детската ми същност Rolling Eyes Но аз например много бих се зарадвала, ако имаме пари да играем пейнтбол Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
Да, сигурна съм, че ме обича FlutterЗащото това, което е важно за мен, е да ме уважава като партньор, да мисли за мен и детето преди всичко останало, да се грижи за нас, да ми е приятел. В този смисъл ме обича Wink Ако очакваш тръпката на влюбването и романтиката, елементът на очакване, очарованието на опознаването и т.н. да са вечни, ще се разочароваш. За да получаваш от живота желаното, трябва да си пожелаваш възможни неща Peace
Да, аз също така мисля.. мъжа ми е много практично ориентиран човек и.. "романтиката" я забравя често, но за сметка на това не забравя сметките за в къщи, всичко необходимо за детето, новите ботуши, които съм си харесала, кожено сако, застраховката на колата ми, нови гуми и т.н. което, честно казано е най-доброто доказателство за любов, според мен след ранната ми тинейджърска възраст.   bouquet
Последният път, когато го обвиних в липса на романтика беше на 8-март /3 дни преди да родя/, когато ми се появи с огромен букет и лусозен плик, в който имаше 2 чифта бабешки памучни гащи по 1 лев- за родилното..и новият парфюм на Келвин Клайн. После ми повтаряше, че памучните гащи са свършили работа.. това е романтиката, според мъжа ми- ти преценявай дали ме обича   bouquet

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, сигурно има проблем, ама като си спомних един тъп виц и не мога да превключа-Е, ти всичката хубост на едно място ли искаш? Носи парите, помага, стои вкъщи.... Е, защо го прави  newsm78
Честно, като чета, простете, ама някой си търси проблем. Естествено, че има чувства, при това добри. Кел файда от голяма любов и мъж, дето пропилява парите, не помага и не се прибира вкъщи? (Туй последното пък не ми се връзва с любовта, ама хич  Laughing)

# 14
  • Мнения: 8 917
Можем ли да бъдем сигурни дали половинките ни, ни обичат? Това че ни помагат, носят пари, стоят си в къщи и ни казват,че ни обичат, достатъчно ли е?При мене е така ,но аз имам чуство че нещо ми липсва .Не са ми достатъчни тези неща .Няма я тръпката ,няма я искрицата, има само сивота . Може ли да се жевее така цял живот?
Според мен си в някакво временно неготивно настроение Thinking Има лъч светлина - не всичкое  сиво както ти се струва, повярвай. Вместо да чакаш той да промени всичко, започни ти - "тъпо и упорито" и не се отказвай, докато не стане ежедневие Peace

Общи условия

Активация на акаунт