Хамомила, но какво разреждане за нервно бебче с растящи зъбки

  • 1 306
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте Мами! Имам питане, на бебче 8м. и 1с. Хамомила какво разреждане се дава за да облекчи дразненето от растящите зъбки? И също как и по колко се дава? Бебчето ми е много нервно, кисело е, иска да го нося непрекъснато и пак си мрънка. благодаря на всички съпричасни, които ми отговорят! Grinning

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз давах потенция 15CH по 5 гранулки преди лягане,но не очаквай чудеса.Лекарството започва да действа след 3-4 ден от даването му

# 2
  • Мнения: 1 259
Аз давам 30 CH,три пъти на ден по 3 гранулки.В 20 мл. вода ги разтварям.Преди да я дадеш гледай да са минали 15 мин. преди или след хранене,устата не бебето трябва да е чиста т.е. последното нещо което е пило да е вода.Дано да се оправите  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 353
Аз давам 30 CH,три пъти на ден по 3 гранулки.В 20 мл. вода ги разтварям.Преди да я дадеш гледай да са минали 15 мин. преди или след хранене,устата не бебето трябва да е чиста т.е. последното нещо което е пило да е вода.Дано да се оправите  bouquet
И аз по същия начин Peace.Но пък съм доволна  Hugот резултата-детето се успокои и поне през нощта спинка Peace.

# 4
На препоръчаха Хамомила лайка - оранжева опаковка. Хамомилата няколко разновидности ли е като вид - нямама предвид разреждането?

# 5
  • София
  • Мнения: 679
Хамомилата е един вид. Опаковката отговаря на разреждането.
Тъмно синя - 9СН, оранжева - 15СН, светло синя- 30СН. За зъбките ние използваме 15СН,
 2-3 пъти дневно по 3 гранулки.

# 6
Благодаря на всички! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт