Къде да си направя татус?

  • 873
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
В кое студио? Дай съвет, кой от къде е доволен, защото не са малко и... Confused Една приятелка щеше да вика неин приятел... ама кой знае кога ще стане! Crazy

# 1
  • Мнения: 6 164
Айде бе, отказах се вече! newsm62

# 2
  • Мнения: 53
Една приятелка си направи в ОЧЗ-то.
Избра го най вече заради цената Simple Smile Иначе остана доволна, момчето беше много внимателно въпреки че мястото беше доста нежно.
Иначе знам още едно добро студио в една уличка успоредна на витошка - в посока 5-те кьошета ама забравих как се казваше точно.
Там съм си правила piercing-a - също съм доволна Simple Smile

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Моето си го направих в Пловдив при един перфектен татуист. Студиото се казва Mops и е точно на центъра. Жоро, татуиста, ми е приятел и знам, че работи перфектно затова отидох при него. И за следващите ще съм при него, понеже се очертават поне още 2-3 татуса в идните 4-5 месеца да си направя - маниачка съм по темата, а и зимата е идеалното време да се татуира човек  Mr. Green

За София не мога да ти помогна, макар че сега като започна учебната година смятам да разровя и открия и тамошните тату студиа  Mr. Green Иначе ако те интересува нещо по отношение на татуировките, имаш притеснения или въпроси - на твое разположение съм  Hug

Общи условия

Активация на акаунт