Миялна за вграждане /45см/?

  • 847
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22 514
Моля на тези,които имат такива миялни машини да споделят впечатления от марки и модели.Говоря за изцяло интегрирани в кухненските мебели уреди,тоест да са скрити с вратичка,като шкафовете.Благодаря

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 15:51 от Деси-мама х2

# 1
  • Мнения: 174
Ние имаме вградена Candy, 60 см., много съм доволна. Като я купувахме, нямаше особено голям избор на вградени миялни.  Има опция за половин измиване, която не ползвам особено често, само за изплакване, без измиване, кратка програма на 45 градуса, и още две пълни програми- 55 и 65 градуса.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашата е Бомпани, има 8 програми, като най-високата температура е 75 градуса.

# 3
  • Мнения: 1 313
Ползвам тази от около 3 месеца. Много съм доволна. Във форума напоследък имаше доста теми за миялни машини и не съм прочела някаква екстра, която моята да няма (освен размера, но за мен 45 см. е перфектно Wink ). Височината на горната кошница се регулира, роставкита за чинии в долната се събират, така че можеш да сложи нещо по-голямо на тяхно място (това не ми е трябвало до сега), има отложен старт, опция за работа с таблетки 3 в 1. Има кратка програма, програма само за изплакване, специална програма за кристал и още 5-6, но аз съм си избрала една и действам с нея.
Още нещо - показва времето, което остава до края на прорамата, което не е много смислено, защото в общият случай над миялните, които се вграждат така има плот, но все пак си го може машинката Laughing

# 4
  • Мнения: 2 723
канди. Много съм доволна

# 5
  • Мнения: 509
Моята е вградена Whirlpool-60см,електронен дисплей,9 програми,2 чекмеджета.Харесвам си я и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 448
Лично мое мнение!Доколкото зная 45ст-е са за 8 комплекта поне моята е такава.Слагам долу една тенджера и малко чинии,горе като захлупиш салатна купа и половината кош за чаши се запълва.Ако домакинстваш активно: готвене, пюрета, кремчета и изобщо "пълниш мивката до горе"си помисли дали да не си измислиш вариант за по-голяма- 60см за 12 к.Когато я купувахме ехе кога ще се напълни ,но ако миеш всичко вътре(тенджери, купи,канчета) за нула бройки .При гости абсурд да стигне.

# 7
  • Мнения: 22 514
Лично мое мнение!Доколкото зная 45ст-е са за 8 комплекта поне моята е такава.Слагам долу една тенджера и малко чинии,горе като захлупиш салатна купа и половината кош за чаши се запълва.Ако домакинстваш активно: готвене, пюрета, кремчета и изобщо "пълниш мивката до горе"си помисли дали да не си измислиш вариант за по-голяма- 60см за 12 к.Когато я купувахме ехе кога ще се напълни ,но ако миеш всичко вътре(тенджери, купи,канчета) за нула бройки .При гости абсурд да стигне.
Аз имам вградена 60 см.,наистина е по-удобна.Малката е за майка ми,тя няма място в кухнята за голяма.В момента има малка миялна,но ще сменяме кухнята и искаме да скрием уреда с вратичка,за да не стане  уред до уред в малката кухня.

# 8
  • Мнения: 8 917
И аз се оглеждам за такава - за момента съм си харесала Зануси Peace

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Конелиано.аз съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт