Гледахте ли Сблъсък - едната дама спомена ДБМ и форума?

  • 998
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Не можах да чуя добре, но това което разбрах бе, че тя илюстира гражданската позиция в българското общество с дейността на Движението на българските майки - но дали самата тя е форумка и как й е ника се зачудих - затова пускам в клюкарника тази тема newsm78

# 1
  • Мнения: 1 416
Гледах...
И аз се зачудих зад кой ник се крие дамата, макар и някои от позициите й да ме подразниха, защото съм провинциалистка - натрапница в София...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 002
гледах го , да  , и чаках да се изкоментира тук  Simple Smile , но никой не се обади

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм...за какво беше?

# 4
  • Мнения: 1 416
Не съм...за какво беше?
Темата беше "Столичани или провинциалисти са по-съвестни граждани". Естествено, разговорът се измести и прерастна в "Колко много пречат селяните на София"...

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
Аман от тъпи теми в това предаване.
Гледах го милоходом през каналите:) като се съберат там 4 жени става страшно и нищо не се разбира:)
А ако трябва да отговоря на тъпия им въпрос: ограничени, прости, захлупени и т.н. хора на всякъде.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Темата беше "Столичани или провинциалисти са по-съвестни граждани". Естествено, разговорът се измести и прерастна в "Колко много пречат селяните на София"...
Хахах! По-съвестни граждани като как? В собствения си град или 'съвестни граждани' като преселници в София?

# 7
  • Мнения: 5 539
Я, Бу?!? Grinning Къде беше зачезнала?

Съжалявам, че не можах да гледам въпросното предаване, но майка ми ми каза, че са споменали форума по някакъв повод, и ми е любопитно коя майка е била в студиото

# 8
  • Мнения: 1 416
Темата беше "Столичани или провинциалисти са по-съвестни граждани". Естествено, разговорът се измести и прерастна в "Колко много пречат селяните на София"...
Хахах! По-съвестни граждани като как? В собствения си град или 'съвестни граждани' като преселници в София?
Темата беше формулирана като цяло безумно... И естествено, прерастна в престрелка между столичани и провинциалисти. Софиянци казаха, че селяндурите не сме били съвестни, щото сме им окепазили града, заринали сме го с боклуци и какво ли още. Братята провинциалисти пък твърдяха, че ние сме с по-будна гражданска съвест, защото съхраняваме традициите и се имаме с комшииите си... Безумица пълна беше, никаква теза не се постави, просто темата не си бяха формулирали от "Сблъсък"...  Rolling Eyes

и ми е любопитно коя майка е била в студиото
Майката беше небезизвестната Наталия Бързакова, но нямам идея с какъв ник се подвизава тук...

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тъпа била темата, ама и във форума се повдига през месец-два:)
Явно е вълнуваща за доста хора...

Хахах! По-съвестни граждани като как? В собствения си град или 'съвестни граждани' като преселници в София?
А, де  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 072
Явно не е от най-активните форумки, защото спомена за Асоциацията на българските майки. За форума и за помощта ......... Аз пък си мисля, че е Движение.

И аз съм от Прованса, но бях на нейното мнение. Но като видях как се защитава мнението, рязко си го смених.

# 11
  • Мнения: 942
Аман от тъпи теми в това предаване.
Гледах го милоходом през каналите:) като се съберат там 4 жени става страшно и нищо не се разбира:)
А ако трябва да отговоря на тъпия им въпрос: ограничени, прости, захлупени и т.н. хора на всякъде.


Peace hahaha

# 12
  • Според сезона
  • Мнения: 297

http://www.tv7.bg/img.php?id=1229&w=574&h=260


И мен ме подразни !

Общи условия

Активация на акаунт