дайте идеи...

  • 593
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Здравейте майчета.Открих фирма за гладене и опаковане на дрехи.За сега работим предимно с фабрики,но искам и да започна с дрехи на часни лица.Но нямам идея как да направя Цените.чула съм че в Франция например този бизнес е доста разраснал.Ако някой знае нека да сподели идейки.Дали да е на бройка(фанелка,хавлия,риза и т.н.)различна цена или една обща за всичко( и така се компенсират сложните с лесните за гладене)
 newsm78

# 1
  • Мнения: 7 605
Определено раzли4ни цени zа раzли4ните вид дрехи.  Една мъжка риzа с дълъг ръкав е дале4 по трудоемка от една бебежка блуzа, примерно. Ако бях клиент и ако цените бяха еднакви, бих давала само риzите на мъжът ми  Whistling

Успех zа биснеса   bouquet

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
при нас тези услуги се предлагат в "хими4еското 4истене" . върти ми се в главата - риза , панталон  по 4 евро  ..  другия път като минавам от там ще проверя . на броика е  да , но не знам дали не е и с прането , или само 4исти ги носят и те ги гладят . мисля 4е никои няма да ти донесе нещо лесно за гладене Simple Smile ...ризи , панталони ,сака , палта ..

# 3
  • Мнения: 1 101
Да в химическите цените са доста високи.Точно за това искам за да привлеча клиенти да направя атрактивни цени

# 4
  • Мнения: 6 167
какво означава опаковане на дрехи, каква е услугата? ( Извинете за тъпия в-с)

# 5
  • Мнения: 1 101
Ами получавам ушитите дрехи от фабриката-ние ги гладим ,сгъваме,слагаме етикетите,слагаме в пликове понякога и в кашони .Това е опаковането Flutter

# 6
  • Мнения: 11 306
Лозева, поздравления за чудесната идея!
Понеже нямам понятие как да направиш цените, ми дойде на идея да вземеш един ценоразпис от хотел(и) и да видиш там как са цените. Сравни ги с твоите представи и пусни реклама.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт