Лаборатория, но коя?

  • 2 135
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Предстои ми да правя пълни изследвания (в 8 г.с. съм) и докторът от поликлиниката (7 гр. в София), съвсем искрено ми каза, че е по-добре да си ги направя в часна лаборатория, каза че има и такива които работят със Здр. каса. Дайте идеи къде, от къде сте доволни, и от къде не?

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
аз съм много доволна от мед. център "Превент". там правя всички изследвания на нас и децата.
къде живееш, за да ти дам адреси.

# 2
  • Мнения: 111
Когато бях бременна съм ходила за изследвания в Цибалаб и Санте.Доволна съм и от двете.В Цибалаб можеш да си изтеглиш резултатите от Интернет и да ги отпечаташ т.е. не се налага да  ходиш пак за тях, а в Санте можеш да ги видиш през нета, но трябва да отидеш да си ги вземеш.Поне миналата година беше така, сега не знам.И двете лаборатории работят със ЗК, но мисля, че от тази година изследвания за Спин, Васерман и Хепатит при бременните не се поемат от ЗК.

# 3
  • Мнения: 105
Благодаря ви момичета, бързи както винаги  Peace. Живея в кв. Банишора, а работя в центъра, доктора ми препоръча Санте..., но исках все пак да си питам, а за Цибалаб - тук прочетох доста лоши мнения и се отказах, макар че ми бе горещо препоръчана от моя позната родила скоро. А каква е цената на тези изследвания, които не се поемат от ЗК?

# 4
  • Мнения: 111
Да, щом си в Банишора "Санте" ще ти е много удобна, намира в един блок до  7 ДКЦ, но сега не се сещам за номера.За цените на изследванията-миналата година аз като си правих се наложи да си платя за Спин-17лв, защото от ЖК нямаха направления, но то мисля , че е най-скъпо.Предполагам, че около 40-45лева ще ти стигнат, но ти питай все пак в ЖК, дали се поемат от ЗК все още, ако се поемат защо да даваш грешни пари?Виж и в нета в сайта на Санте, може да има ценоразпис на услугите.Успех и лека бременност Simple Smile

# 5
  • Мнения: 105
Много благодаря  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт