Чай

  • 7 094
  • 105
  •   1
Отговори

Анкета

Пиете ли чай?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
...без Драго обаче  hahaha

Пиете ли чай? Кога? Какъв? Защо? По колко? Как? А? Grinning

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
той пък кво ти пречи Simple Smile
пия чай - билков или плодов, рядко зелен
по цял ден
обичам го
колкото ми се пие
седнала
аха?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не обичам чай, само като застудее, за да се сгрея. Липов с лимонче.

# 3
  • Мнения: 22 529
МРАЗЯ ЧАЙ,пия ако съм  болна и то след заплаха от мъжкото тяло. Joy Понякога с препечена филийка и сирене ми харесва.Но в друга комбинация-не.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 11:54 от Деси-мама х2

# 4
  • Мнения: 569

 Пия чай предимно зимата. Обичам плодов, билков и понякога черен. Билковия задължително с мед и лимон/обичам да ми киселее/. Мога цял ден чай да пия само да има кой да ми го прави..... Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Пия само чай. От кафето ми прилошава имам непоносимост към мляко/а много го обичах/  Sad ща не ща само чай пия.

Сутрин задължително по един топъл зелен чай с много захар...не - с мнооооооооооооооооого захар, лимон и мед не обичам вътре. Зеления чай пристрастява, та другите вече не ги обичам.

Обикновенно го пия с нещо за ядене, но при всички случаи не си ли изпия чая нито да ям мога, нито да работя.  

# 6
  • Мнения: 1 937
При извънредни обстоятелства - някъде в горите телилейски, ако се случи да съм с раница на гърба, а чаят задължително да е от някакви дивотии, които можеш да намериш само по баирите!

daffodil, радвам се да те видя!   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не обичам чай Stop Аз съм по кафето  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 416
Няколко пъти годишно - с филийка и сиренце, без значение от сезона. Обичам най-много липовия... С ром или коняк също не отказвам, ама рядко се сещам да пийна такъв коктейл.

# 9
  • Мнения: 5 228
Обичам да пия чай! Ърл грей с лимон или череша с ванилия на Теекане... с малко мед.

# 10
  • Мнения: 7 474
Чай пия всякакъв !

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Обичам чай. Зелен най-много, ама и черен не отказвам. С лимон и мъъъъничко захар - половин лъжичка.
Напоследък поради някои състояния пия само липов с малко шипки - скука, но се залъгвам с него.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Пия чай - не редовно, но ... Обичам черен, цейлонски, без мляко, също и зелен, и билковия го уважавам, но не от всички билки.

# 13
  • Мнения: 3 447
В ярко слънчев зимен ден, до искрящо бяла писта, с повечко ромец Heart Eyes

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Verdad, подобно  Grinning
Странно защо не съм по чая, убедена съм, че съм била англичанка в предишния си живот... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт