Поръчка на мебели ИКЕА от БГ?

  • 2 903
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193

Чувала съм, че някаква фирма доставяла мебели Икеа от Солун? Някой има ли такава информация???
Икея ще отваря магазини и в България, но най-рано до година, та дотогава ....

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация

# 2
  • Мнения: 2 663
И мен живо ме интересува темата, но за съжаление не съм чувала подобно нещо.
Икея имат завод в България, но и да са ти мноооооооого близки собствениците пак много трудно  мозеш да вземеш нещо ,защото имат много шибан ( с извинение) договор!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Погледни на страницата им - може да пише нещо за поръчки в чужбина.

# 4
  • Мнения: 945
Не zнам Икеа в БГ като каква се рекламира, но аz съм на мнение, че стоките и са или евтини и с мноооооого лошо качество или със zавишена цена zа добро качество.

Ако не си падаш точно по стила "Икеа", а искаш нещо качествено на добра цена, бих те посъветвала да си иzбереш друга фирма.

# 5
  • Мнения: 998
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?

# 6
  • Мнения: 1 116
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(

# 7
  • Мнения: 13 512
Аз смятам да отида да си ги избера ня място  и съм се уговорила с Интерлогистика да ми ги натоварят и донесат до БГ.Те ще се занимаят с митата и всичко. Можеш да провериш за някоя подобна фирма,която пътува до Солун или Истанбу- дали не могат да ти ги купят и донесат.

# 8
  • Мнения: 193
Явно Икеа ще ни закара в Солун, ще направим една екскурзия до там за разни дребни неща, за по-едрите ще изчакаме българската Икеа

# 9
  • Мнения: 193
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?
Така четох някъде в Интернет. Намеренията са им да открият 3 магазина /на мен лично ми звучи странно, защото не сме голям пазар/

# 10
  • Мнения: 1 756
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Aз поръ4ах тази много е ефектна

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=80073988

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Една луна, която се закача на стената. Връзва ми се с голямата лампа в нейната стая, а ми трябва приглушена светлина, защото заспива на лампа.
Слънцето не е ли добре newsm78

# 12
  • Мнения: 1 756
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Една луна, която се закача на стената. Връзва ми се с голямата лампа в нейната стая, а ми трябва приглушена светлина, защото заспива на лампа.
Слънцето не е ли добре newsm78

Предполагам тази

 http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=20010833

# 13
# 14
  • Мнения: 599
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?
Така четох някъде в Интернет. Намеренията са им да открият 3 магазина /на мен лично ми звучи странно, защото не сме голям пазар/
Напротив, сме! Цените и така са си чудесни, а качеството - много по-добро от предлаганото досега. Говоря за масовите магазини като Аико, Комо и др. Аз там нищичко не съм харесала. Чакам Икеа!

Общи условия

Активация на акаунт