5-ти ден на ясла и за спането там?

  • 434
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте,

след едноседмична почивка, защото бяхме болни, днес пак сме на ясла. Сутринта драмата беше жестока. Рита,бяга,пищи баща и едвам я гушна. На обяд си я взех, но ми казаха че утре остава да спи там. Аз мислех въобще да не я оставям, а да си я водя само до обяд, да има разнообразие и общуване с деца и дотам. После вкъщи с мама. Казаха ми че не можело и че това не е частна ясла всеки да си прави каквото иска. Задължително ли е наистина да седи по цял ден? Какво да правя? Да я оставя или да си я взема и да забравим? Направо ще лудна....

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
ако ходиш на работа трябва да привикне да стои там по цял ден, но ако не работиш не виждам смисъл въобще от яслата при условие че детето е стресирано

# 2
  • Мнения: 504
И аз съм на горното мнение. Както и друг път съм казвала - до 3 годинки не им трябва разнообразие сред връстници. Трябва им мама и тате.
За това ако не работиш - вкъщи, иначе по възможност да остава да спи и да свиквате по- бързо отново.
Успех, мила!  bouquet

# 3
  • Мнения: 281
ако ходиш на работа трябва да привикне да стои там по цял ден, но ако не работиш не виждам смисъл въобще от яслата при условие че детето е стресирано
Peace

Общи условия

Активация на акаунт