Търся частна детска градина във Варна

  • 1 501
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте!
Може ли някой да ми помогне с идея за частна детска градина (забавачница) във Варна за дете на 3г? Бих се радвала да споделите лични впечатления.

# 1
  • Мнения: 3 042
И аз се интересувам от подобна информация. Знам за АВС в Морската градина до Зоокъта, доста спретната къщурка, кокетни зелени перденца, имат и двор с разни детски съоръжения,но не мога да се съглася една мрежа с дупки да дели детето ми от плъховете под маймунските клетки Sick. Също така ми се видя доста усойно мястото.
Четох някъде из нета обява за детски езиков клуб "Франклин", както и за "Приятели".
http://www.moreto.net/Obi.php?cat=08
Да не забравя и "Малкият принц".

# 2
# 3
  • Мнения: 338
Малко си закъсняла,чух че няма места по частните градини.Но дано намериш свободно място.Успех! newsm10

# 4
  • Мнения: 705
след дълго търсене из нета и из всякакви инстанции намерих (от обява във вестника) един детски център <Франклин> - апартамент, пригоден за гледане на максимум 6 деца от 2 до 6г. има всички необходими условия за хранене, спане, предлагат целодневна образователна и развлекателна програма. абе, въобще всичко, както си му е реда. на мен (съответно на симона) много ни харесва.

не знам дали е редно да пиша тук координати, ако искаш ми пиши на ЛС или виж в обявите на <позвънете>

# 5
  • Мнения: 705
всъщност,  май като гост не можеш да пишеш ЛС.

Дано не е в противовес с правилата, телефонът на центъра е 313834

успех в търсенето!

# 6
  • Мнения: 3 042
stelt, разкажи повече за "Франклин", къде се намира, попълнена ли е вече групата, колко струва, как са учителките, къде ги водят за разходка.
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 705
stelt, разкажи повече за "Франклин", къде се намира, попълнена ли е вече групата, колко струва, как са учителките, къде ги водят за разходка.
Благодаря!

намира се над ХЕИ, от горната страна на бул В. Левски. групата още не е попълнена, явно не правят добра реклама или просто българите не сме узрели за такъв вид забавачници. в момента са с 1 възпитател, но като се събере група, ще бъдат двама. цената е 200лв, вкл 3 хранения, спане, помагала и т.н. работното време е от 8.30ч до 17.30ч. на разходка ходят всеки ден в квартала. амииии, за това се сещам, ако има друго -  Hug

# 8
  • Мнения: 3 042
Благодаря за подробната информация  bouquet, жалко че ми е далечко. Предполагам, че нещата са уредени с някакъв договор, нали? Синът ми е записан в държ. градина, но ако не потръгнат нещата ще се замисля сериозно за частен вариант. Засега много плаче в градината, мъка, мъка Cry
Пък за рекламата май си права, аз лично попаднах случайно на тях като разглеждах морето.нет, както и в електронния вариант на Позвънете.
Аз съм работила 2 години в такъв вид забавачница като учител и наистина идеята е супер. По коя система учат английски?
Пожелавам ви все така да ходи с желание и настроение на детска градина!

# 9
  • Мнения: 1 045
stelt, разкажи повече за "Франклин", къде се намира, попълнена ли е вече групата, колко струва, как са учителките, къде ги водят за разходка.
Благодаря!

намира се над ХЕИ, от горната страна на бул В. Левски. групата още не е попълнена, явно не правят добра реклама или просто българите не сме узрели за такъв вид забавачници. в момента са с 1 възпитател, но като се събере група, ще бъдат двама. цената е 200лв, вкл 3 хранения, спане, помагала и т.н. работното време е от 8.30ч до 17.30ч. на разходка ходят всеки ден в квартала. амииии, за това се сещам, ако има друго -  Hug
А от каква възраст вземат деца ?

# 10
  • Мнения: 3 042
Десика, в обявата пише от 2 до 6 години.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тъй..  ooooh! Франклин е затворен до Март. Малкият принц не съм посетил, не го искам. Черепаха  не прочетох да се занимават с тригодишни деца.
АВС център посетих тая вечер. Месечната такса ми приседна, обаче условията са превъзходни. Имам още питанки за там, много ще съм благодарна, ако някой сподели впечатления от това място, може и на лични.
Ако се сетите за друго частно място, моля разпишете се.
Благодаря! Wink

# 12
  • Мнения: 3 042
Защо е затворен "Франклин"? Сподели и за присядащата такса.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Защото.. Честно не съм сигурна в причината, неп омня точно какво беше..  Embarassed Ще излъжа, затова някой друга мама да каже.  Сякаш нямаше кандидати или поради друга причина съдържателката взела решение да я затвори за зимата. Мая беше с единия крак там още докато разбрах за това място, обаче твърде късно. А искам зимата да й устроя занятия различни и детска глъчка...
Таксата в АВС център е за целодневно гледане, само допълнително искат някакви средства за материали - книжки за оцветяване и нам си какво, не зная в какъв размер. Ще проуча на място, щото сега си записвам въпроси, каквито се сетя... 360лв струва удоволствието. Няма полудневно отглеждане, за жалост моя най-голяма.
Та тъй, разпитвам си.

# 14
Жалко че Франклин е затворена че като място ме устройва.Къде се намира този АВС център?Интересува ме дали приемат болни деца след като си си платил?

Общи условия

Активация на акаунт