До имащите колит?

  • 5 690
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Оххх,от няколко дни(около 1 седмица)съм много притеснена! newsm78.коремът и друг път ме е болял,имала съм гасове,но този път направо съм се подула като бременна в 6-ия месец,4ак не мога да си закоп4ея коп4ето на панталона.Ина4е нямам проблеми с изхождането(извиняваите за откровенията),но проблемът е друг -от 2-3 сутрини насам виждам разли4ни по големина пар4енца слуз(безцветна) и направо се ужасих! ShockedНа някоя от вас слу4вало ли се такова нещо??Кажете ми,защото направо ще експлоадирам от страх.Из4етох сума ти и литература по въпроса,пише,4е е възможно да има такива неща,но аз по4нах да си мисля най-лошото,оф.ина4е дуспаталина и но-шпа-то си ги пия винаги ,когато имам такива болкови прояви.знам,4е сън за гастроентеролог,но мисълта за ФКС направо ме ужасява.Пишете ми,моля ви!!!!

# 1
Да започна и аз с ох,ох.Едва ли ще ти бъда полезна много,ако ти кажа,че също страдам от колит.
При мен боли ниско долу все на едно и също място,дори си мисля да не би да е апендисит.От два дни ме присвива корема и започнах да пия дуспаталин и аз като теб.Може от настинка да е, може от промяната на времето,знам ли и аз.Нямам разстройство, но за днес съм ходила два пъти вече(да ме извинят четящите).Притесних се тази вечер като видях за пръв път червени елементи върху тоалетната хартия.Че имам хемороиди,имам,ама не са чак толкова болезнени и кървящи.
И аз като теб казвам ох, и си мисля най-лошото.Ако има мами минали по тоя път и изпитали нещо подобно,нека пишат,плс.

# 2
  • Мнения: 2 197
Момичета, не се лекувайте така произволно, защото стомашните проблеми обикновено се обострят от неправилни лекарства. Подуването на корема може да е причинено от храна, но все пак отидете на гастроентеролог. Ще ви погледне на ехограф, ако се наложи ще ви направи ендоскопски анализ, но поне ще знаете какво ви е. Иначе на приятеля ми му откриха колит (понеже това е темата), но той не е имал болки изобщо и му откриха случайно след едно изследване, пуснато от  личния лекар, което установи вътрешно кървене и след въпросните 2 изследвания, които споменах по-горе се оказа, че има колит и сума ти други простотии. Та по-добре си отидете на лекар, за да не стане грешка. Оказа се,че половината от храните не са препоръчителни, а някои са направо забранени.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Geiza, и аз имам напоследък твоите симптоми. От месеци наред ме мъчат проблеми със стомаха ли, корема ли, и двете май Sad  Като съм ходила на лекар, от обикновен преглед с ръце по корема ми казва-колит.  Като преям повечко- боли ме дебелото черво. Като ям плодове на гладно- също. Някой път и да не ям- пак се усещам подута.
Писна ми вече Cry  Пробвах да пия трихомонацид, цинарикс, дуспаталин, мезим- форте- напразно, за малко се оправи и айде пак. А не искам да си правя изследвания на червата с бъркане в тях с апарат, макар да е с пълна упойка. Не искам и фиброгастроскопия да си правя, защото има риск по този начин за болести.

# 4
Щом има слуз и подуване, това означава, че има лоши микроорганизми в червата. Трябва изчистване. Аз бях така и да не те плаша, но започнах да изхождам и парченца храна, необработена, май това го наричат " пробито черво". Препоръчвам ти книгата " Към сияйно здраве" на д-р Ласт, там е обяснено как да се изчисти стомашно-чревния тракт и организма. Направи го, защото от тази книга разбрах, че те освен в стомаха и червата тръгват и из целия организъм и става много лошо след това, могат да ти се случат какви ли не заболявания. Спри го навреме това. Успех! Аз изчистването го направих за 2 седмици и всичко се оправи.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Накратко - в какво се състои това изчистване, все пак да го направя, без да търся тази книга на пазара?

# 6
Ами най-напред трябва да се изчисти стомашно-чревния тракт като се използват различни средства, зависи от конкретния човек, кое за него е най-добре действащо. Аз лично използвах пелин и счукан чесън на гладно. Като след 1 седмица например, пак зависи конкретно доколко е замърсено, започва прием на бактерии ацидофилус и бифидо. Логиката е, първо убиваш нежеланите заселници, за да се освободи място и след това посяваш с желани, в случая бактериите.
Ако искаш опитай с чай от билката пелин ( горчив е много), прави го с 1 с.л. дневно и 1-2 счукани скилидки чесън сутрин на гладно. Но, най-добре си купи книгата, има я в книжарниците, защото трудно ще я преразкажа (100 страници) и са 10 стъпки за изчистване, тя на мен ми промени живота. Много неща за здравето ми станаха ясни.
Ето ти препратка и за книгата: http://www.nanocom-bg.com/kniga.php

# 7
  • София
  • Мнения: 35 911
Geiza, и аз имам напоследък твоите симптоми. От месеци наред ме мъчат проблеми със стомаха ли, корема ли, и двете май Sad  Като съм ходила на лекар, от обикновен преглед с ръце по корема ми казва-колит.  Като преям повечко- боли ме дебелото черво. Като ям плодове на гладно- също. Някой път и да не ям- пак се усещам подута.
Писна ми вече Cry  Пробвах да пия трихомонацид, цинарикс, дуспаталин, мезим- форте- напразно, за малко се оправи и айде пак. А не искам да си правя изследвания на червата с бъркане в тях с апарат, макар да е с пълна упойка. Не искам и фиброгастроскопия да си правя, защото има риск по този начин за болести.
Защо пък Трихомонацид??? #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
Ами най-напред трябва да се изчисти стомашно-чревния тракт като се използват различни средства, зависи от конкретния човек, кое за него е най-добре действащо. Аз лично използвах пелин и счукан чесън на гладно. Като след 1 седмица например, пак зависи конкретно доколко е замърсено, започва прием на бактерии ацидофилус и бифидо. Логиката е, първо убиваш нежеланите заселници, за да се освободи място и след това посяваш с желани, в случая бактериите.
Ако искаш опитай с чай от билката пелин ( горчив е много), прави го с 1 с.л. дневно и 1-2 счукани скилидки чесън сутрин на гладно. Но, най-добре си купи книгата, има я в книжарниците, защото трудно ще я преразкажа (100 страници) и са 10 стъпки за изчистване, тя на мен ми промени живота. Много неща за здравето ми станаха ясни.
Ето ти препратка и за книгата: http://www.nanocom-bg.com/kniga.php
Никакво самолечение!!! Това е страшно безотговорно... нямам думи просто... Вяско лечение е съобразено с дадения човек и неговия проблем.

# 9
Само да уточня, че не става въпрос за лечение, а за изчистване на организма с натурални средства. Лекарят след това е самия организъм, той е най-добрия лекар. Просто трябва да му се помогне. За съжаление много хора са предупедени към такава гледна точка. Може само да се съжалява за това, защото резултатите са превъсходни, нещо което традиционната медицина не може да направи, тъй като на нея много често и убягват причините, а се занимава повече с крайните резултати.  За съжаление именно с тази медицина стигнах до такова тежко състояние на организма си и с ходене от лекар на лекар, от което полза имаше само за изпразването на джоба ми. Днес все повече хора нямат достъп до скъпата медицина и до лечение с лекарско наблюдение, а у нас и поради безрезултатността на леченията. Искренно ви препоръчвам изчистване, промяна на диетата и начина ви на живот, това на което можете да се научите от тази книга. А избора, разбира се е на всеки един, с последствията от това. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт