Давайте идеи за едно предложение за брак?

  • 7 053
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Днес най-добрият ми приятел сподели,че е решил твърдо,че е намерил жената на живота си и иска да и предложи брак/приготвил е пръстен и в четвъртък я чака да пристигне/...та понеже си говорихме и ме питаше как да го направи незабравимо....искам да ви питам,как беше при вас/и дали така го очаквахте/,щото при мен беше такова едно никакво,но аз толкова бързах да кажа да,че чак после осмислих ситуацията/.....та ако имате идеи-давайте ги насам....

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Моят скъп съпруг ми предложи,като ми подари пръстен.Той беше сложен в една малка кутийка,поставена на дъното на купа сладолед,с която ме почерпи като бяхме у тях една вечер.Аз пък не се усетих и през цялото време мислех,че това е бучка лед и си мислех-абе тоя защо е нахакал лед в сладоледа JoyА пък той постоянно гледаше ту купата,ту мен. Laughing

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Моят скъп съпруг ми предложи,като ми подари пръстен.Той беше сложен в една малка кутийка,поставена на дъното на купа сладолед,с която ме почерпи като бяхме у тях една вечер.Аз пък не се усетих и през цялото време мислех,че това е бучка лед и си мислех-абе тоя защо е нахакал лед в сладоледа JoyА пък той постоянно гледаше ту купата,ту мен. Laughing
Mr. Green Mr. Green свежарско
 опит с браковете нямам така 4е не мога да споделя

# 3
  • Мнения: 107
на мен мъжът ми ми предложи на колене ,когато бяхме на разходка в един замък,просто падна на колене и извади малка кутийка ,отвори я и ме попита.аз се просълзих и каzах да а наоколо има6е адски много хора и по4наха да 4честитят и ръкопляскат сложи ми пръстена прегърнахме се и се целунахме и така...

# 4
  • Мнения: 3 376
Виж тук,има интересни неща  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62839.0

# 5
  • София
  • Мнения: 193
При мен как беше? :Живеехме на квартира.Един ден когато се прибирах от работа и гледам на входната врата на апартамента закачена една роза.влизам вътре ,бях страшно изморена и скапана и въобще не очаквах: В хола и на отсрещната стена написано:"ЩЕ СЕ ОМЪЖИШ ЛИ ЗА МЕН?" на холната маса имаше кутийка с пръстен шампанско и2 чаши специално купени за случая/ние имахме малко чаши/ Бях много изненадана  Heart EyesИмаше  приготвена вечеря  торта  и bouquet cheers kiss 1dating Това  е!!! smile3521

# 6
  • София, център
  • Мнения: 686
При мен... аз съм на работа ( а тя е до нас ) и гледам- абе много приятели наши бродят около магазина, едни официални ....
Прибирам се горе... Иво (мъжа ми) по хавлия, гости в къщата... викам си какво става, ама му предстоеше повишение и аз си мисля, че е за това... а в нас по принцип е хан, всеки влиза-излиза когато си иска, правят си срещи хората в нас, защото сме в центъра...няма проблеми Laughing
Иво вече излиза от стаята облечен ( мисля, че го питах "ще ходиме ли някъде", и той нещо ми каза ....) и по едно време бута канапето ,което е до мен и хоп на колене с кутийката отворена: "Ще се омъжиш ли за мен?"
Гледах и не вярвах, толкова съм го чакала този момент..мълчах като пукал, после казах ДА, целувка...И ТОЙ ЗАБРАВИ ДА МИ СЛОЖИ ПРЪСТЕНА smile3532


ТА ТАКА...

# 7
  • Мнения: X

Благодаря ви за предложенията,утре ще му ги преразкажа,дано да му дойде идея....
Абе,аз му предложих да се обадим на "Море от любов" или на "Имаш поща",ама първо работата е много спешна...пък и нали ги знаете мъжете/притеснителни в такива ситуации/...А пък наистина си струва да е нещо оригинално....
`Щото на мен ми предложи моя скъп съпруг по доста неромантичен начин/одеве не можах да пиша,че и двете деца ми висяха в ръцете/...Та вече живеехме заедно/от 4 дни/...и същият този приятел с тогавашната си приятелка бяха у нас...момиченцето и мен ме дразнеше много ,ама се сдържах,за разлика от половинката ми...и по-едно време,като почнаха и двамата да се заяждат гадно,го привиках в другата стая,за да му кажа,че не ми е приятно..и той ни в клин,ни в ръкав ми изтърси"Ще се омъжиш ли за мен?"...Аз,съвсем механично отговорих"Да,ама ако не се заяждаш повече с Ина..." и так приключи разговора,но на другата сутрин той ме попита дали сериозно съм съгласна,пък аз -сериозно ли ме е питал...и така...А ,пръстена го получих по много гаден начин/и затова посъветвах приятелчето да си организира нещата предварително/,щото няколко седмици след като решихме събрахме родителите да се запознаят и да се разберат за сватби и там други глупости...и както си говореха,мамито взе да ръчка Асен,баща му стана и почна реч да държи,моите гледаха като натровени/разговора протече гору-долу така:
-Ние сме дошли да искаме вашата дъщеря за наша снаха!?!?!/това свекър ми/
-Ми,че какво ще я искате,тя вече си е решила/това тактичния ми баща/ Mr. Green.../
а Асен побесня,че ни намесват в тая мелодраматична ситуация,тегли им по една..... и излезе навън,аз след него...и така си получих пръстена...

# 8
  • Мнения: 2 085
Дано да измисли нещо незабравимо!На мен ми предложи по телефона Thinking

Общи условия

Активация на акаунт