Премахване на стрии чрез лазер

  • 1 938
  • 4
  •   1
Отговори
Нека в тази тема всеки напише по нещо което знае за премахването на стрии чрез този метод:

*Клиники и козметични студия които успешно практикуват този метод и съответно координати.

*Цени за процедурата

*Лични впечатления или такива на познати,които са се подложили вече на тази процедура

*Степента на заличаване на стриите:частично или цялостно

Вие сте!  Hug Flutter

П.С.Може ли някой да ми каже за козметично студио в Плевен ,където се практикува премахването на стрии чрез лазер?

Успех на всички в борбата с нежеланите стрии! Hug     bouquet

# 1
  • Мнения: 4 664
Влез във форума за пластичните операции на Tialoto. Там гледах скоро беше започната такава тема, там е по-вероятно да получиш отговори на въпросите си.

# 2
  • Мнения: 730
Влез във форума за пластичните операции на Tialoto. Там гледах скоро беше започната такава тема, там е по-вероятно да получиш отговори на въпросите си.

Абсолютно-www.tialoto.bg Peace

# 3
  • Мнения: 239
Нека в тази тема всеки напише по нещо което знае за премахването на стрии чрез този метод:

*Клиники и козметични студия които успешно практикуват този метод и съответно координати.

*Цени за процедурата

*Лични впечатления или такива на познати,които са се подложили вече на тази процедура

*Степента на заличаване на стриите:частично или цялостно

Вие сте!  Hug Flutter

П.С.Може ли някой да ми каже за козметично студио в Плевен ,където се практикува премахването на стрии чрез лазер?

Успех на всички в борбата с нежеланите стрии! Hug     bouquet

Е това е адски тъпо според мен защото всички знаем, че после татуировките нямат махане. И какво избираш - стрии или М + В = ВНЛ?!

# 4
  • Мнения: 1 313
ще следя темата

Общи условия

Активация на акаунт