Какво изискват за часът по Изобразително изкуство?

  • 666
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Какво ви изискват за часът по Изобразително изкуство?
Благодаря!
За първолачетата щях да забравя емоцията е голяма.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 20:13 от Reza

# 1
  • ново
  • Мнения: 5 887
При нас искат учебникът по Изобр. изкуство, блок №4, цветни моливи Simple Smile, но предполагам, че навсякъде има различни изисквания.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миииииии, съвсем прозаично...  Whistling
Блок Nо4, четки и акварелни бои - примерно.

При моето дете изискванията са доста повечко, но тя е с рисуване.

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Блок за рисуване, четки различни номера плоски и кръгли, моливи, водни бои и чашка за четките. За сега това са ни казали.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
понеже от последното изречение в първия пост не ставя ясно дали питането се отнася за първокласниците или е просто вметка в контекста на 15 септември, да кажа какво искат на моята петокласничка за часовете по изобразително изкуство:
- линолеум, комплект резци, предполагам, че и туш ще има в списъка
- комплект от различни четки - с описание на вида, дебелината и формата на космите
- бои: акварелни, темперни...

тя няма търпение да започне smile3508

# 5
  • Мнения: 1 030
Добро утро!Идеята ми е да помислим за това да не се цапат,в самият час.Мисля си за някакви предпазни мушамички,нещо от тоя род.Ние имаме 2часа един след друг.За първи клас.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
виктория си носеше парче мушама с размерите на чина или по-голяма гумена подложка за хранене, а за да не си цапа дрехите, ползваше нещо като готварска престилка, но с детски размер и ушита от найлон. баба й беше намерила такива престилки в някакъв магазин навремето...

аз обаче не познавам ученик с небоядисани и ненадписани ръце и дрехи Wink

# 7
  • Мнения: 1 030
Благодаря,Уаnita!За нещо такова си мислих.А вие обзавеждах те ли си стаята в смисал такав,една мама от нашият клас предложи да си купим пердета.Съответно нямаше против

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката също носи мушама и престилка.
Но както е споменала yanita - такова жЪвотно, като чист ученик след рисуване НЯМА  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 517
Щерката също носи мушама и престилка.
Но както е споменала yanita - такова жЪвотно, като чист ученик след рисуване НЯМА  Naughty
Има, имааа...ако е блял баирите цял час  Joy
По темата: 2-ри клас, блок или скицник, боички, четки (не знам какви), моливи и фулмастери. А това за мушамичката е идея, ще потърся.

# 10
  • Мнения: 1 030
За цапането ми е ясно моята принцеса е толкова разсеяна че далеч сам от истината,че ще бъде чиста.Днеска имат рисуване ще разбера как е минал часът.

Общи условия

Активация на акаунт