Вийт става ли за най - интимното място?

  • 3 086
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
 newsm78 Мами, питането ми е свързано с продукта Вийт. Може ли да се ползва за най - интимното място? Ако ли пък НЕ, може ли да ми препоръчате някой тип крем с който да се почистя без да се налага бръснене или епилатор.

Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 558
Става, аз съм пробвала, стига да не си склонна към алергични реакции.

# 2
  • Мнения: 581
Как да избера подходящия?

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Мъжо го ползва трета година и аз съм го ползвала много сме доволни Peace!Внимавай само като го мажеш по ср.устни ,че ако влезе може да те смъди.

# 4
  • Мнения: 509
Не ти го препоръчвам.

# 5
За кой продукт на Veet имаш предвид?
Ползвала съм депилатоара - кофти, ако преседиш дори и една минута, защото изгаря кожата и мен лично после ме е смъдяло. Доста неприятно.
Пробвала съм и лентичките - голямо мацане и лепкане пада, доста е болезнено и бих казала, не изчиства добре. Друго си е да се иде при козметик Simple Smile - за 5 минути, професионално и безболезнено.

# 6
  • Мнения: 581
Говорех за крема, който мажеш засъхва и измиваш с гъба след това...

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
И бременна съм го мазала крема Peace.Внимавай само като го нанасяш и засичай времето точно!

# 8
  • Мнения: 1 986
  И аз към този начин на обезкосмяване се ориентирам преди раждането Mr. Green-чувам,че някои мами хвалят крема за чувствителна кожа на Виши newsm78

# 9
  • Мнения: 581
И аз мисля да се ориентирам към крема преди раждането. Не ми се иска някоя сърдита санитарка да ме обръсне грубо и да ме пореже неколкократно. ОК. Ще внимавам за времето.

# 10
  • Мнения: 3 323
Този който е депилатоара с шпатулата, не го препоръчват за най интимните места, но аз съм го пробвала и нямах проблеми, обаче като намазах нашия тати  Shocked - само дето не умря - зачерви се не ами полилавя , а как го болеше.... едва отървах кожата. А пък както казах на мен - нищо. И смятам да го ползвам преди раждането.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Ползувай Вийт крем за деликатни зони-много е хубав.Не дразни кожата,а маха космите.

Общи условия

Активация на акаунт