Поставката на микровълновата се счупи...

  • 779
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 599
Или чинията... и да има по-точна дума, в момента не се сещам Simple Smile
Предполагам, че са стандартни, но откъде мога да си купя?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ама че ме стресна. Моята микровълнова е вдигната на поставка ипомислих, че за подобна поставка става въпрос и си помислих-ами ако се счупи и моята, ще ми се потроши микровълновата. Laughing
Не са стандартни , провери в сервиза, трябва да ги има там или да ти доставят. Моята сегашната е по-малка от предишната . И понеже не ползваме старата си помислих,ч еще имам резерва, ама - не. И отдолу крачетата са други.

# 2
  • Мнения: 599
 ooooh! Ами не знаех как да я нарека Simple Smile Не знам къде са ми гаранционните карти, ще падне търсене, че да видя къде е сервизът. Ел Джи Грил е иначе.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Изравяш гаранцията, звъниш в най-близкия ти сервиз и питаш за чиния. На мен ми излезе 30лв удоволствието да я счупя. Скъпа чиния ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 700
На Стамболийски, точно срещу МОЛ-а има един ъглов магазин, в който се продават всякакви резервни части за бяла техника, включително кани за кафеварки и т.н. Твърде вероятно е да се продават и чинии за микровълнови. Доколкото знам това е единствения магазин за подобни резервни части.

# 5
  • София
  • Мнения: 118
Да миналата седмица бях в този магазин, има чинии за микровълнова.

# 6
  • Мнения: 599
Благодаря ви, знам го този магазин!

# 7
  • Мнения: 1 028
Цитат
Моята микровълнова е вдигната на поставка ипомислих, че за подобна поставка става въпрос и си помислих
Отде бе душа си взе такава поставка,че сега ми трябва,а не мога да намеря и дали можеш да ми покажеш някак си как изглежда?Благодаря предварително.  bouquet

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бул. "Мадрид" 40
Чинии всякакви, само си вземи твоята старата, за да се види улея за водача какъв е.
Докато си купиш, си я ползвай и без тоз атрибут Wink

Общи условия

Активация на акаунт