Полижинакс по време на бременност

  • 8 267
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Момичета някой ползвал ли е полижинакс по време на бременност? Док ми ги изписа днес, но на листовката пише да не се използват от бременни. И сега се чудя какво да правя?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Нали за свешичките става дума? Мдааа, не си единствената с полижинакс, спокойно си ги пъхай където трябва Grinning

# 2
  • Мнения: 1 217
Здрасти.Бременна съм в 5 месец и вече изкарах един курс с Полижинакс.Не се притеснявай това е безвредно за бебето,но имай в предвид аз го ползвах за гъбечки и като свърших вагиналните глобули ,няма и 5 дена и пак ми се появиха гъбички и сега почвам с нещо друго да се лекувам.

# 3
  • Мнения: 942
Защо ми се струва че последно време се пускат много теми за Полижинакс newsm78
Както отговорих иедна друга бъдеща мама проблем няма ама аз се оправих с Гино Дактарин.Полижинакса не ми помогна особено.Дано при теб да има въздействие.Не се притеснявай проблем няма и
спокойно си ги пъхай където трябва Grinning
hahaha

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Защо ми се струва че последно време се пускат много теми за Полижинакс newsm78
Както отговори и една друга бъдеща мама проблем няма ама аз се оправих с Гино Дактарин.Полижинакса не ми помогна особено.Дано при теб да има въздействие.Не се притеснявай проблем няма и
спокойно си ги пъхай където трябва Grinning
hahaha
и при двете бремености ми се наложи да ползвам. И двата пъти се оправих с Гино Дактарин. Вторият път ми изписваха Полижинакс, но не ми помогна, затова след това пак бях на Гино Дактарин.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз ги ползвах. Не помня дали ми помогнаха. Май че помогнаха. След 3-тия месец колко неща слагах и до края все се появяваше нещо ново. Няма проблем да ги слагаш.

# 6
  • Мнения: 503
виж  въпросчето за гъбичките от 16.09..аз също питах за  полижинакса и реших,че ще си ги слагам..виж и  в търсачката,също има доста информация

# 7
  • Мнения: 14 133
Безвредни сал Изкарах два курса на лечение с тях по време на бремеността.

# 8
  • Мнения: 5 103
Ползвала съм, но не видях особен ефект.

# 9
  • Мнения: 656
На мен ми помогнаха, изкарах два курса с Полижинакс докато бях бременна Grinning

# 10
  • Мнения: 907
И на мен в петък ми предписаха Полижинакс и като прочетох в листовката, че не се препоръчват за бременни, се обадих на гинеколога ми да го попитам още веднъж дали е безвредно да си ги слагам Simple Smile Той ми каза да не се притеснявам и да действам с тях. Ама като чета, че почти на никой не са помогнали... Дано да ми помогнат  Praynig

# 11
  • Мнения: 1 986
  Както писах вече в темата за гъбичките Wink ползвах Полижинакс в началото на бременността, но се оправих с Гино Дактарин Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 437
Позлвай си ги спокойно. На повечето бременни се изписва Полижинакс - не в вреден за бебо.

Аз също наскоро изкарах един курс.

# 13
  • Мнения: 239
Ползвала съм, но не видях особен ефект.
аз също!!

# 14
  • Мнения: 5 178
Давай, давай с Полижинакса.. за бремеността почвам 6-ти курс ефекта при мен е временен за около седмица и после всичко отначало, но така ще е докато не се обебим..
Дето вика докито вчера - не е проблем и със свещичката да тръгнеш да раждаш

Общи условия

Активация на акаунт