Недоволна съм от дрехи на "Бързаков"

  • 784
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 109
Много отдавна не съм купувала дрехи от "Бързаков", но днес случайно минах покрай техен магазин и привлечена от приличните цени, купих два панталона на дъщеря ми за есента. Когато й ги премерих, обаче, се оказа, че талията е толкова тясна, че едва влиза през ханша. Успяхме с голяма мъка да облечем единия, а другия-не. Панталоните дори са по-голям размер от възрастта на дъщеря ми и тя съвсем не е дебело дете. Като ги погледна сега, с просто око се вижда колко лоша е кройката- как изведнъж се стесняват в талията така, че да стават само на супер слаби деца. А при това са и с ластик! Смятам да ги върна...за съжаление, надали ще ми върнат парите, ще трябва  да си избера нещо друго, а вече нямам желание да взимам дрехи от тази фирма.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Купувала съм 2-3 пъти за сина ми от там дрехи,като беше по-малък.Имаше едно дънково яке,което не мръдна,просто му омаля!Но за дъщеря ми нищо не съм взимала.Не знам защо,ама нещо не ми допадат при морето от дрехи,които се предлагат за момиченца.
Ами пробвай поне да смениш,макар че по закона за потребителя може и да можеш да го върнеш в 3 дневен срок,ама някоя друга мама да каже,че у нас нещо не се спазват законите.

# 2
  • Мнения: 2 673
  Е, не ми се вярва, да се опъват...и да не ги сменят. Аз преди доста купувах за дъщерите от там. Доволна съм била. Може да се пазариш, да смениш с друга стока, ако не ти ги сменят..

# 3
  • София
  • Мнения: 1 654
От Бързаков съм пазарувала само докато беше на 2-3 годинки. В началото нещата им бяха добри. Сега пазарувам най-вече от Малък мечо- на Сан Стефано предимно, защото ми е удобен. Има неща на Зара, Есприт, Оливер. Днес и взех например спортен екип от там.

# 4
  • София
  • Мнения: 797
 Миналата зима купих от там на сина си един анцунг и една блуза с Франклин, не са нещо особено, но още са здрави. Пролетта купих един панталон и чак в къщи забелязах, че единя крачол е с 3 пръста по-дълъг от другия Shocked Как ги кроят тези дрехи незнам. Повече покупки от там не мисля да правя.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Миналата зима дядото на Танти ме замъкна там, защото имаше желание човекът да й купи нещо, но.....с 300 мъки избрах панталон и суитчер. Не са много по мой вкус, ама да не обидя дядото....На всичкото отгоре са с много странни кройки наистина, а суитчерът е направен и от много странен плат. Абе по мое желание никога няма да стъпя там. Яко кичозни неща имат.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 109
На всичкото отгоре са с много странни кройки наистина, а суитчерът е направен и от много странен плат.

Да, именно в кройката беше проблемът и на панталоните, които купих. Просто в талията изведнъж стават двойно по-тесни....какво мислят, когато ги кроят, не знам.

Днес отидох да ги върна в магазина (в подлеза на ЦУМ до метрото) и беше много неприятно. Първо ми казаха, че не могат да ми върнат парите, можело само да ги сменя. Поведението на продавачката красноречиво изразяваше колко й е неприятно, че трябва да ме обслужи. После ми предложиха панталони, от които аз със зор си харесах един, но ми се виждаше къс за Зори; отговориха ми, че няма по-голям размер, само един на манекена на витрината, пък и моделът бил такъв, да стига до кокалчето, а не да покрива обувката. Аз поисках да видя този от витрината, на което продавачката ми отговори "Ами трябва да разваля витрината, за да ви го покажа. Искате ли да го видите?" По принцип съм кротък човек, обаче тази фраза страхотно ме вбеси и не се стърпях да я попитам иска ли изобщо да ме обслужи или не. Тя се заизвинява, но пак със същото нахално отношение, и  накрая го свали от манекена, което отне точно 1 минута. После пък какви мъки бяха, докато намеря нещо за остатъка от сумата....просто нищо не ми хареса. Останах с ужасно впечатление от магазина и обслужването, и повече нямам намерение да купувам техни дрехи.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 14:50 от sweetkids_mama

# 7
  • Мнения: 11 818
Скоро влизах да разгледам и качеството ми се стори доста ниско, явно не съм сгрешила! Едва ли някога ще купя нещо от там.

# 8
  • Мнения: 467
Мм да май качеството наистина не е много на ниво...Подариха на дъщеря ми много симпатично гащеризонче, което след първото пране на нормална програма и 30 градуса се е разшило на чатала отвътрешната страна... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 000
Подариха на каката яке....на второто обличане се разпори яката
да не говорим че е тясно като за едногодишно и дълго като за петгодишно хлапе.....обличам го само докато другото зимно яке е на простора...........нямам думи за качеството

# 10
  • Мнения: 45
Според новите закони са длъжни да ти го заменят, но ако не искат можеш да им поискаш книгата на потребителя.Ако и това не ги уплаши съветвам те да се обърнеш към Комисията на потребителите.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много хора се оплакват от тях,веднъж доста се изкуших да купя едно панталонче заради примамливата му цена,но все пак реших да се вслушам в съветите на много мами тук,които се изказваха негативно за дрехите им и не съм сгрешила  Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Еееееееее, къде са тези дрехи за супер слаби деца, бре???  newsm78
Аз откога търся. Дано успея да мина през някой "Бързаков"! Той отдавна вече не е това, което беше, но чат-пат има интересни предложения.

Общи условия

Активация на акаунт