Съвет

  • 13 765
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Вчера жена ми ме попита какво бих направил ако разбера, че ми изневерява. Беше на шега, но мисълта ме прояжда и напрежението расте. Не искам да давам знак, че съм се впрегнал, но обмислям всякакви варианти. Мислите ли, че е нужно да проверя?

# 1
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

# 2
  • Мнения: 239
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

# 3
  • Мнения: 100
Вчера жена ми ме попита какво бих направил ако разбера, че ми изневерява. Беше на шега, но мисълта ме прояжда и напрежението расте. Не искам да давам знак, че съм се впрегнал, но обмислям всякакви варианти. Мислите ли, че е нужно да проверя?

Това е само началото !  Още по-гадно е да провериш и нищо да не откриеш, а да си сигурен че има нещо ! Няма спасение от това ! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 015
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.
newsm09 Ами и жена ти също може да разпуска от време на време и явно го е направила!Значи щом изкарваш парите всичко ти е позволено, така ли newsm78?

# 5
  • Мнения: 239
Вчера жена ми ме попита какво бих направил ако разбера, че ми изневерява. Беше на шега, но мисълта ме прояжда и напрежението расте. Не искам да давам знак, че съм се впрегнал, но обмислям всякакви варианти. Мислите ли, че е нужно да проверя?

Това е само началото !  Още по-гадно е да провериш и нищо да не откриеш, а да си сигурен че има нещо ! Няма спасение от това ! Simple Smile

Еми ще проверя, но ако има нещо мисля след проблемите да я изкарам направо при майка си и това е. Адски тъпо би било след всичко, което съм направил за нея да открия това. Не вярвам, но нали проверката е най-висша форма на доверие все пак. Не знам, може би след като забременее (ще правим второ дете) за да ми го роди все пак.

# 6
  • Мнения: 239
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.
newsm09 Ами и жена ти също може да разпуска от време на време и явно го е направила!Значи щом изкарваш парите всичко ти е позволено, така ли newsm78?

Не, тя не може да разпуска защото не е това волята ми. Ако наистина има нещо такова ще стане по-лошо от последния път, в който се карахме, а след това се държи доста мирничко. Да, аз съм глава на семейството и някак си ми влиза в ангажиментите.

# 7
  • Мнения: 1 416
Ами, Жоро, вземи провери... Ако съмненията ти се потвърдят, какво ще предприемеш?

П.П. О, ама не съм погледнала, че вече си дал заявка да я гониш, сори...
Добре, де, ти искаш ли да живееш с нея или не?

# 8
  • Мнения: 100

Еми ще проверя, но ако има нещо мисля след проблемите да я изкарам направо при майка си и това е. Адски тъпо би било след всичко, което съм направил за нея да открия това. Не вярвам, но нали проверката е най-висша форма на доверие все пак. Не знам, може би след като забременее (ще правим второ дете) за да ми го роди все пак.
[/quote]

И след това ще има друга, и после пак същото съмнение, и пак, и...............

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Щом пускаш тема значи наистина нещо те е жегнало. Това е кофти, но и начинът по който разсъждаваш не е правилен. Не съм аз тази, която да ти дава акъл, само мнение. Какво значи това "при мъжете е друго"...? Не е друго, дори не е по-различно. Ако си човек на място и имаш семейство, тези разсъждения са много глупави. Това, че ти изкарваш парите, не значи, че можеш да правиш каквото си поискаш. Лафът "който плаща, той поръчва музиката" в семейните отношения не върви. Извинявай, ама това са мисли на недозрял човек, според мен.

# 10
ТИ май наистина се взимаш много насериозно!баси главата на семейството ...това момиче май е по-добре по най-бързия начин да иде при майка си,а не да ти ражда деца...  ooooh! чувствал се кофти-а ако тя научи за изневерите ти-как ще се чувства...или кво ти пука-тя е само някава си жена там,дето трябва да си седи мирничка и да ти козирува-щото си ,,главата на семейството''  doh

# 11
  • Мнения: 357
Незнам дали жена ти ти изневерява, ама уверявам те, че с този начин на разсъждение, рано или късно ще го направи.
Много е гадно, това което правиш, говориш  за жена си сякаш е някаква вещ. Просто тази, която ще ти роди още едно дете.
А дали на нея и стига това, че си я осигурил материално.
Моят бивш съпруг никога не ме е издържал, работили сме и двамата, той също като теб смяташе, че на него му е позволено всичко, а аз ще бъда послушна и ще търпя заради детето, обаче не позна! Аз не съм му изневерявала, подадох молба за развод, когато детето беше на 3 месеца. 20 дни след като родих се върнах на работа, не на пълен работен ден, разбира се, но си работех и сега работя и сама си издържам детето. От бащата за 10 месеца съм получила 2 издръжки след като му сложих запор на заплатата. Обаче пък сега съм спокойна и щастлива, ама много съм щастлива и съм сама!
Така, че изневярата не е най-лошото, което може да ти се случи! Ако жена ти е като менеее, ще ти вземе детето, къщата, колата и здравето! Wink
Надявам се да не се обидиш, прото искам да те накарам да се замислиш какво имаш и как би се чувствал, ако го загубиш. Грешката ти е, че приемаш семейството си за даденост.

# 12
  • Мнения: 2 657
Има една приказка ''С твойте камани,по твойта градина Peace

Незнам защо си мислите,4е на вас мъжете вси4ко ви е позволено.зна4и,вие може да изневерявате,а ние не-така ли newsm78И какво зна4и,4е щом ти изкарваш парите и,4е си направил незнам си какво за нея-можеш да си правиш каквото поискаш Twisted Evil

Адски тъпо е твоето мислене bowuu

# 13
  • София, център
  • Мнения: 686
Кофти разсъждаваш!

А за въпроса , който ти е задала - не мисля че нещо се е случило! Когато това стане, няма и полъх да усетиш - камо ли въпрос да чуеш!

Ние с мъжа ми редовно си задаваме провокативни въпроси, при нас те играят позитивна роля в нашето семейство.... на шега , на шега и осъзнаваш колко ти е скъпо "твоето си"!

# 14
  • Мнения: 2 220
 Sick Sick Sick

Много гнусно мислене. Не мога да повярвам, че има жени, които го понасят. Добре, де, ти осигуряваш парите, а оттам-нататък - детето и домашния уют, нали тя ги създава, равнопоставени сте!
Конкретно по въпроса ти мисля, че не ти е изневерила, а се чувства недооценена и жадна за нежност и чрез този въпрос се опитва да ти го подскаже - да се замислиш, точно да те жегне, да обърнеш поглед и сърце отново към нея...

Общи условия

Активация на акаунт