Какво количество кърма на ден?

  • 749
  • 12
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 181
Здравейте!Искам да питам кърмилите дълго време-колко е максималното количество кърма,което може да се изцеди на ден/при положение,че и бебето суче/?Питам ви,защото една позната ,казва че продава по 120литра на месец!!Възможно ли е това?

# 1
  • Мнения: 6 243
Няма невъзможни неща!

Но ако оставим майтапа настрана, това прави средно по колко  newsm78 - по 4 литра на ден. Ако наистина е вярно, това, което прави тази жена, е доста далеч от нормалното. Да не говорим за моралното. Да прави бизнес от кърма  Sick

Не че не е невъзможно, но за майки, страдащи от пролактином. А в този случай кърмата им не е подходяща за други бебета - т.е. не става за донорска кърма. Кой й я изкупува? В Банката за майчина кърма се правят изследвания на майките - донорки?

# 2
  • Мнения: 13
Това жена ли е или крава.   Joy По 4 литра на ден остатък след кърмене!

Изби патките  #2gunfire

Да кандидатства в рекордите на Гинес!

# 3
  • Мнения: 942
Това жена ли е или крава.   Joy По 4 литра на ден остатък след кърмене!

Изби патките  #2gunfire

Да кандидатства в рекордите на Гинес!


Joy Joy
Чакай че и аз се позачудих newsm78,4 литра на ден #Crazy и като сложиш и бебо че изсмуква приблизително литър на ден стават 5 newsm78

# 4
  • софия
  • Мнения: 181
От банката й я купуват-9лв на литър!!!! И се "оплаква",че не може да я спре,а детето е на 1г вече.Аз не съм кърмила изобщо и не съм наясно с количествата,но това ми се стори нереално,затова и питам.

# 5
  • Мнения: 949
Това жена ли е или крава.   Joy По 4 литра на ден остатък след кърмене!

Изби патките  #2gunfire

Да кандидатства в рекордите на Гинес!


Joy Joy
Чакай че и аз се позачудих newsm78,4 литра на ден #Crazy и като сложиш и бебо че изсмуква приблизително литър на ден стават 5 newsm78
Peace

# 6
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз мисля,че доста те е излъгала.На подобни неща докато видя не вярвам.

# 7
  • Мнения: 3 092
Лелеееееееееееееее Shocked Shocked ShockedАз не съм кърмачка с особен стаж ама това направо ме разби нещо хич не ми се вярва освен ако жената не страда от някакво заболяване свързано с пролактина  както е писала sladka hapka   и все пак  newsm78

# 8
  • Мнения: 8 242
Да бе.. 300 литра  Crazy Голяма фантазия ми се струва таз булка. Трябва да е вързана за помпите по цял ден  #Crazy
Туй не го вярвам  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 5 026
Ей-й! Множко, бе! А как се цеди?   Wink Да няма агрегат  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 521
А бе не ми се вижда много реално...от друга страна като се zамислиш 120х9лв.=980лв. на месец, zа година 11760лв. необлагаем доход егати кефа...аz ако бях на мъжа на тая булка ще я държа, дет се вика нон стоп бременна и боса в къщи Mr. Green...

# 11
  • Мнения: 942
Ей-й! Множко, бе! А как се цеди?   Wink Да няма агрегат  Laughing
Joy Joy Joy
Може,може... да има агрегат като тези в кравефермите hahaha а всъщност една крава колко ли мляко дава за месец newsm78

# 12
  • Мнения: 3 092
Само да кажа че сега влязох в сайта на  банката за майчина кърма и там прочетох че цената на 1 литър такава е 1.80лв ако искаш ти да я закупиш.
но колко се плаща на донорите незнам.

Общи условия

Активация на акаунт