какво успокоително?

  • 2 247
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
от 2 дни водя детето си на ясла,
но сутрин като стана повръщам дори и да няма какво,
не мога да спя и да се храня,
изключително съм се притеснила и за 2 дни заприличах на призрак.
по принцип съм си притеснителен човек и имам нервен стомах-щом
се тормозя за нещо веднага ме удря там и сутрините ми се превръщат в кошмар,
но този път наистина ще се побъркам,
а и ми предстои да отивам и на работа....тогава ще е истинския стрес за мен.
моля Ви кажете ми някакво слабо успокоително,което ще ми помогне?
личната ми лекарка ме отряза,каза че е най-добре да не пия нищо и да се поуспокоя,
но аз немога да го контролирам,подтисната съм, уплашена и най-вече без сили от безсъние и глад......

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 11:06 от eloize

# 1
Мила,недей така.Опитай да се успокоиш малко.Вярно,че стресът за родителите е много голям,но пази нервите си за по-сериозни проблеми.Мента,глог и валериан на таблетки е слабо успокоително.Чувала съм и за Деанксид.Продава се в аптеките без зелена рецепта.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Опитай се да се успокоиш.
Не почвай веднага с лекарствата. Мента, глог и валериана, но на капки действат добре. Друго не ти трябва. Ще ти мине след известно време.
След силен стрес преди година и аз бях така. Като видех храна и почваше да ми се гади. Нищо не можех да поема. Минава. Пийвай си капките, но с мярка и се успокой.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 16
Има едно сиропче Анервина с билки, действа успокояващо и не е химия.  Laughing

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Пии успокоителен чай. Има такива за сън - безобидни са. Не пии кафе, черен чай, алкохол. Дано се почувстваш по-добре. Хайде и споко! Стискам палци да се справиш  Hug

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пии успокоителен чай. Има такива за сън - безобидни са. Не пии кафе, черен чай, алкохол. Дано се почувстваш по-добре. Хайде и споко! Стискам палци да се справиш  Hug
Да точно така. Сега се сещам, че аз пиех един специален "Успокоителен чай" - така се казваше през деня и чай от маточина преди лягане. Само не знам коя беше фирмата. В магазини "ЕВропа" ги има. Действат. Вземи си и пий.

# 6
  • Мнения: 1 680
Има някакъв екстракт от жълт кантарион - Ремотив. На баба ми и подейства добре.

# 7
  • Мнения: 62
много ви благодаря, много сте мили,
преди малко като я взех не плака изобщо и казаха че дори се е изакала в гърнето,
много се зарадвах,
после ходихме на площадката за награда на отличничката,
и тя много се смя,
сега спи и аз съм спокойна,
ще видя утре сутринта как ще съм Sick,
но ще ида да потърся някои от изброените от вас неща за всеки случай #Crazy,
благодаря ви   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт