преварена вода или минерална

  • 2 315
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте  мами,  разбрах че има някаква минерална вода , която може да се използва без да се преварява. Моля ако някой използва такава или е използвал ме посъветва. Ние сме на седем дни ако това има значение.

# 1
  • Мнения: 7 803
интересно, коя е таzи вода  newsm78 ако говори6 zа роzовия девин, те първо не е минерална, а иzворна. и второ пак трябва да се преварява
така или ина4е минерална вода не се дава на бебета. инфо по въпроса има много

# 2
  • Мнения: 1 701
И аз мисля, че става въпрос за изворната вода на Девин с розовия етикет, но за малки бебета се преварява, но до кога - не знам...  newsm78

# 3
  • Мнения: 145
А може ли да праварям  по голямо количество , примерно за две хранения  и после само да я затоплям в уреда за затопляне на храна? 

# 4
  • Мнения: 1 701
А може ли да праварям  по голямо количество , примерно за две хранения  и после само да я затоплям в уреда за затопляне на храна? 
Аз така правя, но незнам дали е правилно... Преварявам си в едно голямо бебешко шише от 260 мл, претоплям и като свърши - пак.

# 5
  • Мнения: 942
интересно, коя е таzи вода  newsm78 ако говори6 zа роzовия девин, те първо не е минерална, а иzворна. и второ пак трябва да се преварява
така или ина4е минерална вода не се дава на бебета. инфо по въпроса има много
Peace

# 6
  • Мнения: 1 555
Аз използвам Девин розов етикет или най-ве4е Торн Спринг  Peace
от последната много съм доволна
А извинявай, но защо не си купиш едно термосче и не си превариш обикновеа вода и така ще имаш преварена топла вода за всяко ядене, поне при нас така беше до скоро  Grinning

# 7
  • Мнения: 145
Имало някаква друга , не девин , която една приятелка използва , но аз не смея без да се консултирам с някой

# 8
  • Мнения: 145
Да мисля че беше Торн Спринг

# 9
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
     За по-бързо можеш да си преваряваш вода в микровълновата-около 5 минути. Аз след първия месец давах розов Девин без да преварявам,но ти си питай личната.

# 10
  • Мнения: 329
По мнение на лекари до 1 година не се дава минерална вода поради натрупването на минерали в организма ,  дава се но трапезно обогатена вода която е с малко количество минирали.В списание МАМА препоръчват трапезно обогатена вода от Кинли.

# 11
  • Мнения: 3 478
Аз ползвам детска трапезна бутилирана вода от самото начало. Никога не съм преварявала.

# 12
  • Мнения: 5 103
Водата се преварява до 6 месец, после може изворна не преварена Peace

# 13
  • Мнения: 2 019
за толкова малко бебе преварена

# 14
  • Мнения: 1 272
Преварявай си водата, която ще ти е необходима за целия ден. Не отнема много време!

Общи условия

Активация на акаунт