Препоръчайте сироп за сваляне на температура

  • 4 614
  • 12
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
такъв, който да не съдържа спирт, изкуствени подсладители, оцветители  и овкусители

# 1
  • Мнения: 468
няма такъв, за БГ специално
Парацетамол таблетки, разтворен във вода и смесен с каквото си решиш

# 2
  • Мнения: 4 414
аз за такъв не съм чувала. свалям Т с компреси и къпане в хладка вода.

# 3
  • Мнения: 323
Няма такъв сироп.ако има то той би бил гола водица.представяш ли си какъв щеше да е вкуса?

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма такъв сироп.ако има то той би бил гола водица.представяш ли си какъв щеше да е вкуса?


Не искам да е вкусен, нали е лекарство.........Веднъж видях на улицата едни деца да се наливат със сироп за кашлица....като им казах да престанат ме изгледаха все едно съм идиот........

Единствените вредни неща от сорта, детето ми приема с лекарствата, заради които уж трябва да оздравее...........и за кой дявол в Панадола са сложили оцветител, който причинява астма
( пише си на листовката ).....сякаш не може да е безцветен.........

# 5
  • Мнения: 1 586
И що изобщо сваляш температура с лекарства?  Нали беше пускала една тема за естествени температуропонижаващи? Simple Smile

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И що изобщо сваляш температура с лекарства?  Нали беше пускала една тема за естествени температуропонижаващи? Simple Smile

Аз затова търся алтернативни методи, заради гадостите в сиропите.........но понякога се налага да дам насила сироп, защото така е стиснал  уста, че нищо не ще да приема

# 7
  • Мнения: 1 586
Аз например правя домашен сироп за кашлица от отвара от билки със захар. Чудя се дали не мога да си направя домашен антипиретичен сироп от отвара от брезова кора със захар? От брезовата кора се е добивал аспиринът някога, сега вече се добива синтетично. Вярно е, че аспиринът се счита за рисков за малки деца, обаче в брезовата кора той е във вид на някакво натурално съединение и си мисля, че не е вреден. Отварата от брезова кора си е изпитано народно средство за сваляне на температура.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Интересно нещо.......като го направиш напиши рецептата.......

# 9
  • BG
  • Мнения: 390
Нарисувай чертички с черен флумастер на показалчетата на двете ръчички.  Страната на средното пръсче. Това от външната страна на ръката, за по-ясно м/у двете ставички, тази след нокътчето и следващата. Уф незнам дали ме разбра.
Питай, ако се интересуваш повече.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нарисувай чертички с черен флумастер на показалчетата на двете ръчички.  Страната на средното пръсче. Това от външната страна на ръката, за по-ясно м/у двете ставички, тази след нокътчето и следващата. Уф незнам дали ме разбра.
Питай, ако се интересуваш повече.

Тия Су- джок терапии при нас не действат  Wink

# 11
  • BG
  • Мнения: 390
Аз до скоро бях скептично настроена, но вчера така се справих с темп. (37.5) на щерката.

# 12
  • Мнения: 922
Супер ефективни за сваляне на т-ра, при това без да навредят са следните две (стават за деца и възрастни):
1. Ходилата се намазват със захаросан мед. Обуват се чорапи и се стои така докато изсъхне всичко.
2. Компот от капини

Успех Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт