Какъв е стилът ви на обличане?

  • 3 618
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 331
И имате ли такъв?

Какви дрехи и цветове преобладават в гардероба ви? С какво се отличавате от околните?

Тези дни се замислих и установих, че:

-нямам шарени дрехи. Почти всички мои дрехи са едноцветни и в много редки случаи - в два цвята;
-панталоните категорично преобладават. Всички един модел - ниска талия, обхващат плътно дупето и крака до коляното, надолу са или прави или леко разкроени, много дълги;
-полите - тесни, но не впити, до и малко под коляното. Много ограничена бройка.
-блузи - пак тесни. Много на брой.
-потници - какви ли не модели. Твърде много на брой.
-равни обувки - нъц!
-сака - две, носени точно по един път.
-шалове - няколко на брой, отново едноцветни Thinking
-шапки - нито една.
-бижута - няколко по-интересни сребърни пръстена и обици. Всичко друга - пълна скука.

Да продължавам ли? Идеята е ясна...
Моят гардероб е твърде консервативен откъм идеи, вашите сигурно са по-интересни. Казвайте веднага тайните си Flutter

# 1
  • Мнения: 8 505
Спортен.
обичам цветните дрехи-имам само 2-3 бели и нищо черно,яко залитам по синьото от много години
нося само памук
маратонки-целогодишно
панталони-широки-под коляното и дълги,когато е хладно и през зимата-дънки
обожавам суитчъри,независимо със или без качулка
потници-отново спортни,никога с тънки презрамки
шапки-бейзболни
поли-2-до коленете и дълга (едната тъкана,другата-от трико)

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз почти нямам шарени дрехи.
Панталоните и при мен преобладават, с паднала талия - различни или широки или тип чар стон тесни в бедрата. Стилна черна рокля или нещо подобно или спортен панталон или дънки с паднала талия и къса блуза. Или официален панталон или ежедневни рокли или дреха от 2 части пола и потник и т.н. Абе в двата края или спортно елегантно (изключвам анцузи имам само 1 и маратонки си купих миналата година за 1 път, по настояване на мъжа ми ги имам) или официално.  

# 3
  • София
  • Мнения: 2 835
В гардероба ми няма панталони. Нося само поли и рокли. Особено обичам модните напоследък силно разкроени поли с дантела или тюл отдолу. Полите ми са до глезените или до коляното, рядко до средата на прасеца. Имам костюми, но и те повечето са с трапецовидни поли.  Имам много етно-тоалети. Нося само високи обувки и ботуши - с ток, танк или платформа. Цветове всякакви - всеки сезон си купувам поне 3-4- нови тоалета в модерния за конкретното време цвят.

Абе с една дума - стилът ми на обличане е женствен.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 12:46 от Клер

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Делови костюми, предимно с панталон и вталено "редингот" сако. Едноцветни, райе и едно сако на цветя. Предимно тъмни. Блузи, ризи. Няколко рокли - предимно лятни и цветни.
В общи линии нищо интересно.

# 5
  • BG
  • Мнения: 390
Абе с една дума - стилът ми на обличане е женствен.
Цветовете, в които са моите дрехи са: вишнево, червено, оранжево.
Рокли, поли, панталони (по-малко) и сака.
Спортно се обличам рядко.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам странен стил на обличане.  Mr. Green
Не мога да систематизирам дрехите си по вид и цвят. Обичам поли и рокли, но обичам и дънки.
През деня за разходки с дребния се обличам като тийн, та децата понякога ме взимат за сестра на Самуил (а аз се фукам със седмици след това  Joy).
Обичам шапки - без бейзболни.
Нося и висок ток, нося и нисък. Маратонки само в парка.
Нося големи чанти, нося и малки чанти.
Нося тесни панталони, нося и широки панталони. Нося по-често къси поли (вече не толкова къси, че се налага да се навеждам).
Най-много обичам рокли, но много трудно си намирам такава, която да ми хареса.
Не обичам бродерии, пайети и надписи. Не нося костюми, защото работата ми не изисква такова облекло.
Обичам чистите цветове.
И обичам да имам нещичко ексцентрично по себе си - за цвят.

# 7
  • Мнения: 7 430
Колкото по шаренко - толкова по-добре Mr. Green
Харесвам червения цвят и много от дрешките ми са тъкмо такива.

Сега заради килцата надолу си нося по често дънки и анцунг (долнище, а нагоре всякакви цветове блузки, ризки, потници и то по-цветни Peace
Харесват ми полите до коляното - сама си ги шиех в Бг - с две или една, отпред или отзад цепки  Wink
Костюми не нося  Naughty Имам само един за по такива случаи Wink

Обичам и аз като Умницата рокли и по широки, тесни, шарени, червени, дънкени - всякакви, но винаги до коляното да е дължината Laughing
Нося си и шаренки шорапки до коляното с обувка  Peace
....панталони също - класически и по изчанчени Crazy

...и така Joy

# 8
  • Мнения: 5 103
Шарени нося рядко.
Повечето са ми едноцветни или в комбинация от 2 цвята.
В гардероба ми преобладават полите, до коляното или малко над коляното.
Панталони, прави черни.
Дънки имам само 2 чифта Embarassed
Роклии също нося, но главно лятото, по мене с големи деколтета.
Блузите са ми вталени с деколтета.
Обувки задължително на висок ток Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спортно- елегентен стил.
Повечето ми дрехи са едноцветни като преобладават черно, бяло, светло синьо, тук- таме розово и бежово.
..............................................
В гардероба ми преобладават полите, до коляното или малко над коляното.
Панталони, прави черни.
..........................
Роклии също нося, но главно лятото, по мене с големи деколтета.
Блузите са ми вталени с деколтета.
Обувки задължително на висок ток Hug
Peace

# 10
  • Мнения: 2 407
Имам шарени и едноцветни дрехи, преобладават дънките, панталони с повече джобове, 2,3 поли до коляното,широки, блузки, по мене, но и широки.Като общо харесвам по странните дрехи.

# 11
  • Мнения: 135
аз нося спортно-елегантно,цветове повече са едноцветни -бяло черно синьо розаво са предимно предпочитани ,шарени мн рядко нося,обувки-спортни и с нисък ток,предимно панталони рядко поли

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Гардеробът ми е разнообразен, защото в работата се налага да съм делово и даже официално облечена, а иначе обичам спортните дрехи. Нямам много поли и рокли, защото не обичам да нося, за сметка на това имам страшно много панталони - тесни, широки, изобщо всякакви...Цветово, също разнообразието е голямо, не се придържам към една гама. Обувките ми са предимно ниски или средна височина - не мога да ходя на висок ток, пък и съм височка и не се чувствам много комфортно като се извися още повече...

# 13
  • Мнения: 6 167
хех, аз нямам много дрехи.
но винаги гледам, да са съчетани, като цветове
обичам по-спортни дрехи, нямам костюми, нямам ролки и официални дрехи.
от миналата година съм почти само с панталони, имам доста.
блузи, шалове, къси якета ( до средата на ханша), вталенки
деколтета ( не много големи, но да е ясно, какво искам да покажа),
тази година съм доста кафява , харесва ми комбинацията кафяво/светло синьо
имам доста черни , червени и винен цвят дрехи.
та така, аз съм доста практично ориентирана....малко скучна може би.

# 14
  • Мнения: 236
Обожавам туники и шалове - винаги комбинирани с много вталени блузи или потничета.
Падам си по умерено-консеравативното облекло със силни акценти. Аксесоарите ми винаги са добре подбрани. За мен обувките, чантата, шалът и бижуто са по-важни от дрехите.
Нося предимно кожени чанти - имам над 20 и артистични бижута. Предпочитан метал ми е сребото, понякога бижута с перли или мъниста.
Цветовете на дрехите ми са предимно светли и пастелни. Последните 2 сезона нося много розово и светло зелено.

Общи условия

Активация на акаунт