Намаление - около 50 % в магазина за играчки в Софияленд

  • 928
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Има почти 50 % намаление  в магазина за детски играчки в Софияленд, поради закриване( или ликвидация, незнам) на парка.
изборът е голям- така,че всички,които искат да купят играчки на дечовците-натам!
Продавачките са доста отегчени и незаинтересовани от клиентите(предполагам,че защото вече са почти безработни), но пък намалението си заслужава чумеренето им.
Най-голям избор има на играчки(кукли) за момичета - Барби и всякакви  техни производни.
Аз купих на Влади работна маса( с болтове, чук, отвертка и т.н.) за 48.50 лв, намалена от 82 лв.  #Crazy #Crazy
Дано съм била полезна-успешен пазар!
Да информирам,че Софияленд ще работи до 16.10

# 1
  • София
  • Мнения: 2 300
Мерси за информацията, но ще почакам да намалят още малко цените. Харесала съм едно електронно влакче с метални релси, ама нещо скъпичко ми се видя - 800 лв  Crazy. Като го направят 80 лв ще го купя  Mr. Green.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз днес купих една кухня на Титето намалена от 108лв на 32лв Crazy и мисля,че е страхотно намалението.Френска е.Тези дни мисля да понакупя и за Коледа подаръците й от там.
За инфо на интересуващите се играчките на Фишър Прайс нямат намаление.Други имат по 10лв,20лв.Явно всяка фирма е направила различно намаление.

# 3
  • София
  • Мнения: 250
Аз днес купих една кухня на Титето намалена от 108лв на 32лв Crazy и мисля,че е страхотно намалението.Френска е.Тези дни мисля да понакупя и за Коледа подаръците й от там.
За инфо на интересуващите се играчките на Фишър Прайс нямат намаление.Други имат по 10лв,20лв.Явно всяка фирма е направила различно намаление.
Може ли снимка на кухнята!!!

# 4
  • Мнения: 270
А в този магазин продават ли се кукли "Барби" и ако да,има ли намаление при тях?

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А в този магазин продават ли се кукли "Барби" и ако да,има ли намаление при тях?


Най-голям избор има на играчки(кукли) за момичета - Барби и всякакви  техни производни.

Общи условия

Активация на акаунт