Много моля за съвет (планово секцио в "Св. София")

  • 574
  • 3
  •   1
Отговори
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Здравейте. При мен се очертава планово секцио. Решила съм да раждам в "Св. София". Мамчета, много моля, ако някоя от вас знае да ми каже каква е процедурата при избор на екип там - трябва ли предварително да се срещна и уговоря с лекаря, който съм избрала; колко време преди термина да го направя... въобще каквото се сетите.
Ще ви бъда много благодарна  Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 10:19 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз също раждах с планово секцио там.Избрах д-р Колева и в началото на 9 месец отидох на консултация при нея.Тя ме прегледа,после отидох на касата и си платих таксата.През деветия месец ходих общо три пъти на прегледи при нея,като тя ми даде едно талонче,което удостоверява,че съм я ангажирала за раждането.Даде ми и телефоните си и каза да я търся по всяко време на денонощието ако има нещо.Много съм доволна!

# 2
  • Мнения: 605
И двата пъти раждах с планово секцио с уговорка с определен доктор в Света София. Просто отиваш при доктора, който си избрала и се уговаряте, той ще ти обясни всичко. При мен първия път още не съществуваше опцията избор на доктор срещу заплащане и просто с докторката се уговорихме да отида на уречения ден в 7.00 часа. Вторият път си знаех, че пак ще раждам при нея, но ходих на консултация при друг, препоръчан от нея доктор и около 1 месец преди термина си платих таксата за избор да доктор, взех си талончето и с бодра крачка се запътих към болницата  Simple Smile. Мисля, че няма проблем да си платиш и една седмица преди уговорената дата, въпроса е как ще се разберете с доктора. Успех и питай ако имаш други въпроси.

# 3
  • Мнения: 4 621
Раждах с планово секцио преди година и 4 месеца в Света София. Отиваш при лекаря, който си си избрала поне месец преди раждането, разбирате се за дата на операцията, плащаш за избор на екип в самата болница и всичко е ОК.
Леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт