Коя от трите клиники да избера?

  • 693
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 454
Здравейте, предварително се извинявам за новата тема, но с търсачката на успях да получа информацията, която ми трябва. Бях се записала на ЖК в Тина Киркова, като идеята беше и там да раждам. Миналата седмица, обаче имах доста неприятни преживявания с лекарката и повече там съм решила да не стъпвам. Освен на ЖК в Тина Киркова ходя и при един друг лекар, но при него не мога да родя. Иска ми се да си намеря най-накрая лекар и да знам къде ще раждам. Не ми отне много време да сведа списъка до следните: "Св.Лазар", болница  Вита и клиниката на Мазнейкова. Много ви моля ако в момента ходите на някое от тези места или сте ходили да ми дадете мнения, защото съм доста объркана и това, че нямам лекар определено ме подлудява. Само за сведение почти сигурно е, че ще раждам със секцио по медицински причини, така, че е важно да има добри специалисти в тази област. Сега като се замисля мога да включа и болница Лозенец.
Предварително благодаря за отговорите и ви моля да пишете само личните си впечатления, а не какво сте чули, защото това за мен не е показателно. На бременните пожелавам лека бременност, а на мамите много щастие с мъничетата.

# 1
  • Мнения: 1 004
Аз ходя във ВИТА на консултация при Кълвачева. Много съм доволна, но за съжаление не мога да си позволя да родя там - 1500 е нормалното, 1800 секцио Shocked Shocked
Иначе за нормалното се покрива 250 лв от здравната каса, останалото го плащаш. За секцио незнам колко са.
Лекарката е супер.
За Св. Лазар имам братовчедка която ражда там нормално, но й излезе около 2000 лв. Нещо не беше много очарована от шефовете на клиниката. Това 2003 година.
Ако имах парите щях да ходя във ВИТА, но в някой друг живот ще да бъде.

# 2
Правителствена болница, стига обаче да те приемат, че нещо има наплив и искат по-рано да ти следят бременността, а не както беше преди година-само месец преди да родиш.

# 3
  • Мнения: 592
Аз лично ще раждам  в клиниката на Д-р Мазнейкова.Ходих вече там на преглед,видях и болницата(е не съм видяла операционна),доколкото знам там е и една от най-модерната и нова апаратура в Б-я.

# 4
аз раждах при д-р Мазнейкова, но в болница Вита. Когато раждах още не беше готова нейната болница.  Мога да кажа само хубави неща за докторката. Тя ми направи секциото и на 5ия  ден вече се бях възтановила. Ако имаш възможност избери МБАЛ Света София и съм сигурна, че няма да съжаляваш. Grinning

# 5
  • Мнения: 46 437
Болница Лозенец!
Отношението е като в частна клиника, а цените- приемливи, най-много 500-600 лв. да ти излязат изследванията. Сега е толкова заради 3D ехографа, на мен ми излезе към 250-300 лв. 2004 г. След това раждането и престоят са абсолютно безплатни Peace За сравнение, в Тина Киркова за същото искаха да платя 700 лв. за стая 2-ка + избор на лекар и 1000 лв. за единична стая + избор на лекар.

Леко раждане Simple Smile

# 6
  • Мнения: 31
Аз лично бих ти препоръчала "Св.София"(Тина киркова).Аз родих второто си дете там.Много съм доволна.Няма да съжаляваш.А ти с коя д-ка си влязла в пререкания,ако не е тайна? newsm12

Общи условия

Активация на акаунт