познавате ли? (д-р Владимиров)

  • 1 587
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте на всички. Дали някой познава д-р Владимиров от "Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София". Дали някоя от вас е успяла да забременее там? Аз бях там, но не се получи. Но продължавам да им имам доверие въпреки, че стана голяма беля. Само ми се ще да знам малко повече. Благодаря и приятен ден на всички.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 12:02 от Tаня

# 1
  • Мнения: 275
За мое щастие не ми се е налагало да посещавам подобни лекари.

Искрено ти желая успех! Горе главата - ще успеете!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 715
Аз не разбрах за кое точно искаш да знаеш повече?

# 3
  • Мнения: 35
Аз не разбрах за кое точно искаш да знаеш повече?
За д-р Владимиров

# 4
# 5
  • Мнения: 35
Благодаря, но това съм го чела. Даже и ин витро правих там, но не стана. Направих абцес,защото се оказа, че в едната тръба съм имала някаква течност. Ще ми се пак да ходя там, но вече се страхувам. За това искам да знам дали някой е успял там.

# 6
  • Мнения: 3 715
Ами аз ходя там заради други неща, но определено не смятам да си сменям лекаря. Имам пълно доверие на д-р Владимиров.

# 7
  • Мнения: 35
Ами аз ходя там заради други неща, но определено не смятам да си сменям лекаря. Имам пълно доверие на д-р Владимиров.
Благодаря много. Надявам се всичко да е наред и накрая да се усмихваме. Успех.

# 8
  • Мнения: 235


   Аз имам 3 неуспешни инсеминации при него, но не мисля че той е виновен. Не смятам да го сменям. Много е внимателен, добър специалист е. 

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
 Peace добър  специалист е

# 10
  • Мнения: 35


   Аз имам 3 неуспешни инсеминации при него, но не мисля че той е виновен. Не смятам да го сменям. Много е внимателен, добър специалист е. 
Наистина целия екип е невероятен и благодаря

# 11
  • Мнения: 1 320
Виж във форумита на www.zachatie.org. Там пишат много негови пациентки и се чуват само хубави работи.
Непременно оправете течността в тръбите, с нея няма как да се получи, дори и с инвитро. Имаше специална тема в Зачатие, форум "Асистирани репродуктивни методи...", в която момичета коментираха хидросалпингса. Порови се там. И успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
И мой лекар е. Имам му доверие Grinning

# 13
  • Мнения: 35
Виж във форумита на www.zachatie.org. Там пишат много негови пациентки и се чуват само хубави работи.
Непременно оправете течността в тръбите, с нея няма как да се получи, дори и с инвитро. Имаше специална тема в Зачатие, форум "Асистирани репродуктивни методи...", в която момичета коментираха хидросалпингса. Порови се там. И успех!
Благодаря ти. Само че, тази течност вече я махнаха, ама заедно с тръбата за съжаление. Или знам ли - не е жалко защото пък като ме отвориха се разбра, че имам ендометриоза. И така всичко е супер яко - само грижи.

# 14
  • Мнения: 1 320
Преди инвитрото задължително се маха хидросалпингс /каквато е била твоята течност/ и се лекува ендометриоза /ако има, разбира се/. Ако това не се направи, инвитрото ще е неуспешно. Правилно си постъпила, на прав път си. Не се притеснявай. Сега излекувайте ендометриозата и давай смело напред!
Колкото до отстранената тръба - и това не трябва да те притеснява, защото така ти се намалява рискът от извънматочна /понякога се получава при инвитро/.

Общи условия

Активация на акаунт