хемороиди помощ

  • 1 111
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
здравей те може някъде да има писано за това но в момента ми се вие свят от болка.След второто раждане ми излязаха хемороиди и няма спасение от тях.В момента пия Детронакс лекарката ми го изписа но полза май никаква.Ако някой е страдал от това и му е помогнало нещо моля да пише .Болката е страшна не мога да си гледам детето.Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 1 187
Пробвай  това: http://si-plus.com/index.php?p=7 На мен ми се скриха за няколко дни,но по принцип са упорити гадовете! Мий се със студена вода и избягвай пикантните храни.Успех в борбата! Peace

# 2
  • Мнения: 161
На първо място диета,която да те държи разхлабена Embarassed,защото запека е първият враг на хемороидите.Нас ни спаси Антифлегмин/купува се от ветеринарна аптека Embarassed /,но ефекта е супер и се проявява почти веднага. PeaceЕдин приятел каза,че се оправя със сок от бъз/купувал се от билкови магазини концентрат и го пиеш/.  bouquet

# 3
  • Мнения: 77
Благодаря ви момичета .Ще пробвам всичко.Аз ги имам от първото раждане но се появяваха мн.рядко а след второто е кошмар всеки месец и всеки път по болезнено така че ще пробвам дано има ефект.Още веднъж благодаря. Peace

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Пробвах всичко но помощ намерих само от проктогливанол-има го и на глобули и на мехлем аз ползвах свещичките и ми решиха проблема при мен също се обостриха след второто раждане.

# 5
probvai da se maje6 s ricinovo maslo mnogo pomaga ba6ta mi go polzva

# 6
  • Мнения: 408
Пусни търсачката. Има поне две теми, където доста е писано Peace

Общи условия

Активация на акаунт