Една идея

  • 1 253
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте момичета! Мислих си за нещо като малко по-профилирани теми според възрастта на децата. Нещо като бебето на 1 месец - как  (да) го храним, къпем, как да го масажираме, как да си играем с него и всякакви такива работи. Това са примерни неща, могат да се измислят и по-адекватни Grinning.  Вярно е, че ги има темите в отчетни, но там нещата са по-разводнени. Моята идея е да се публикуват по-практични неща, линкове, мнения, съвети, идеи  и т.н. , за да може мамито набързо да се информира! Нещо като профил на едномесечното, двумесечното, три и т.н. бебе с полезна информация за отглеждането му.
 Ако вече има нещо такова и аз съм пропуснала да го забележа, пардон!  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз използвам http://www.biberonbg.com/, там има всичката нужна информация. Но наистина, не е лошо като идея и тук да има подобни раздели.  newsm10

# 2
  • Мнения: 257
Аз използвам http://www.biberonbg.com/, там има всичката нужна информация. Но наистина, не е лошо като идея и тук да има подобни раздели.  newsm10

Не е лош този сайт. И това е идея! Simple Smile

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И на мен ми допада идеята - например
от 0 до 3 месеца - кърмене, обличане, гледане
от 3 до 6 месеца - захранване
от 6 до 1 годинка
Полезни и практични съвети за различните възрасти!?

# 4
  • Мнения: 5 401
Подкрепям и аз! Сещам се за статиите на сп. "9 месеца", има подобни и в БГ-Мамма:

Пингвина, винаги си била оригинална в идеите си и постингите си! Евалла!  newsm47

# 5
  • Мнения: 5 103
И на мене ми харесва идеята.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 199
Мисля, че това е една много добра идея!! Peace
Аз лично преди време си го мислех същото, но като се започне още с етапите от бременността, после според възрастта на бебето и първите години на детето. Обсъждане на най-различни проблеми, съвети и всякаква друга полезна информация. Нещо като това, което е написала ZLATNA
от 0 до 3 месеца - кърмене, обличане, гледане
от 3 до 6 месеца - захранване...

# 7
  • Мнения: 257
Радвам се, че на някой му харесва идеята Hug

# 8
  • Мнения: 11 816
Очакваме да се осъществи!  Wink

# 9
  • Мнения: 8 917
Готина идея Peace

# 10
  • Мнения: 1 531
направо си е супер идеята!!! не е нужно за всичко да питаш я приятелка, я майка ...  Peace особено в началото, когато с мъниииии4кото беб4е ще си като в небрано лозе  Crazy
а и по-нататък" от време на време се срещат отделни теми, например" откога столче за хранене" и именно така ще стане по-организирано и по-полезно  Hug

# 11
  • Мнения: 316
Страхотна идея!   newsm10 smile3501

# 12
  • Мнения: 603
Подкрепям Ви с 2 ръце.

# 13
  • Мнения: 6 164
И да има различни "хитринки" от личния опит на всяка мама! Peace

# 14
  • Мнения: 590
подкрепям

Общи условия

Активация на акаунт