нека помогнем...

  • 1 708
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
нека помогнем на две мами с оскъдни финанси. едната мама чисти входа си, виждам я всяка седмица метеейки гушнала бебето си(бащата работи на две места, но почти без пари). а другата е самотна мама отглеждаща детенцето си, под наем е и парите не й стигат почти за нищо. като ги гледам жените направо ми дожалява. аз им дадох дрешки от беба ама те са им за по-нататък. бебетата са им малки-момиченца, говорих с тях и единственото нещо от което имат нужда са дрешки и чаршафи (олек. завивки, одялца). ако можете да помогнете ще са ви много благодарни !!!  благодарности и от мен на мамите с добро сърце!!!пишете ми на лични!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 10:16 от desislava69

# 1
  • Мнения: 2 584
дай малко повече информация, къде живеят, бихме желали първо да видим на място за какво става дума, една майка се свърза с мен приготвила е разни неща но мисля първо да видя на място каква е обстановката, повечето момичета ще се съгласят с мен че трябва да се провери първо, пиши ми на лични ако искаш

# 2
  • София
  • Мнения: 663
ГОЛЯМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА nasinda, red_devil И ДАМАЯНТИ  bouquet !!!
предадох дрешките и на двете мами, който са ви благодарни от цялото си сърце!!!
да са живи и здрави дечицата ви!!!

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 16:54 от desislava69

# 3
  • София
  • Мнения: 663
не се заяждам с никоя мама, просто искам да спомена че и аз незная къде живеят. питах жената, която я виждам близо до работата ми и тя спомена, че живеела там в дружба - аз поисках адрес за да видя от какво точно има нужда (евентуално да й запазя проходилката и шезлонга от дъщеря ми ), но тя не ми го даде - било й неудобно от мизерния живот, който водели. а другата просто я е страх да си дава адреса (дори на мен не го даде, въпреки че й дадох дрешки и се изказа че благодари на мамите които й помогнаха).
момичета, каквото искате направете!!! не задължавам никоя мама за каквото й да било!!!ако имате желание все пак да помогнете, се свържете с мен - аз ще помагам доколкото мога на тези жени -  жал ми е за дечицата!!!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 663
предадох дрешките и от angela и pipi67 - голями благодарности   bouquet
децата вече са на 2 месеца, събирам им дрешки за тази и по-голяма възраст.
вече малките дрешки са ми върнати, ако някоя мама се нуждае от дрешки за новородено и малко след това -  нека ми пише!!!

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 10:42 от desislava69

# 5
  • Мнения: 2 584
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133778.0
погледни тук една майка подарява АМ ако имат нужда

# 6
  • София
  • Мнения: 663
благодаря ти, rut но дечицата са на кърма. ако бе цяла неотворена кутия, щях да им я взема (за всеки случай ако се наложи).
  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 584
щом са на кърма е хубаво, подаряват и се и други млека но не са в София, тук една майка писа за памперси чакам да ми пише в кой квартал е има памперси като за твойте бебоци те нали са още на 1 номер

# 8
  • София
  • Мнения: 663
да с №1 памперси са

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 10:35 от desislava69

# 9
  • Мнения: 2 584
момичето е в Слатина, казах и да пиши но ако не можееш да отидеш в сряда и четвъртак съм почивка ще ги взема и ще се разберем къде да ти ги донеса

# 10
  • София
  • Мнения: 663
rut, добре че ме свърза с buble (мамчето с памперсите). предадени са на майчетата. благодарности за дрешките на Angela, OBHE, Таня П. и Медунка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 10:44 от desislava69

# 11
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
не се заяждам с никоя мама, просто искам да спомена че и аз незная къде живеят. питах жената, която я виждам близо до работата ми и тя спомена, че живеела там в дружба - аз поисках адрес за да видя от какво точно има нужда (евентуално да й запазя проходилката и шезлонга от дъщеря ми ), но тя не ми го даде - било й неудобно от мизерния живот, който водели. а другата просто я е страх да си дава адреса (дори на мен не го даде, въпреки че й дадох дрешки и се изказа че благодари на мамите които й помогнаха).
момичета, каквото искате направете!!! не задължавам никоя мама за каквото й да било!!!ако имате желание все пак да помогнете, се свържете с мен - аз ще помагам доколкото мога на тези жени -  жал ми е за дечицата!!!  bouquet

Искам да попитам, за коя точно мама казваш, че чисти входа Ви с бебе в ръка??????????????????????И колко ти е жал за дечицата??????????????

# 12
  • София
  • Мнения: 663
затварям темата, поради недоразумение. с каквото мога ще помогам на тези дечица. съни надявам се че си доволна, затова че оплю непознат човек. няма нужда да ти казвам че съм обидена от постъпката ти. и въпреки всичко ти желая всичко хубаво в живота, не съм такъв човек и лошите неща бързо забравям но не и тези говорени зад гърба ми.

моля, модератора да заключи темата

Общи условия

Активация на акаунт