Заглеждате ли се мъже

  • 2 133
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Искам да попитам-Вие заглеждате ли мъжете около вас.Моя мъж не спира да се заглежда по жените и аз много се дразнех,но стигнах до извода че всъщност по улиците няма мъже ,които да загледам(или поне много рядко се срещат Laughing)но пък жените хубаво облечени,поддържани няма как да не ги загледаш.Така че казах на моя мъж ,че вече и аз започвам да се заглеждам по жени,защото няма мъж по който си струва да се загледаш

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Моят мъж е като кон с капаци Laughing.А иначе се случва да си вървим и да коментираме хора, които минават покрай нас и ни правят впечатление с нещо (положително или отрицателно).

# 2
  • Мнения: 2 495
Охо...и още как Embarassed

# 3
  • Мнения: 3 575
Той се заглежда по жени, аз по коли.

# 4
  • Мнения: 2 000
Навън май повече по жените се заглеждам отколкото по мъжете  Laughing

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
да и по жени и по коли и по витрини даже. стига господарят, т.е. мъжът ми да ме изведе на разходка Simple Smile и аз съм като рошкото от рекламата на германос

# 6
  • София
  • Мнения: 6 968
Когато има материал за гледане, гледам с удоволствие и мъже и жени, просто харесвам хубави гледки Grinning

# 7
  • Мнения: 1 494
И аз така, заглеждам се повече по жени, отколкото по мъже. Ама то повечето мъже по улиците въобще не са за гледане.

# 8
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Разбира се, че се заглеждам Wink...човещинка Peace.....

П.П. Но наистина има много повече нагласени и хубави жени, отколкото мъже по улиците....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 835
Когато има материал за гледане, гледам с удоволствие и мъже и жени, просто харесвам хубави гледки Grinning

Това важи и за мен. Peace

# 10
  • Мнения: 135
хвърлям по един поглед от време на време

# 11
  • Popovo
  • Мнения: 571
Разбира се, че се заглеждам Wink...човещинка Peace.....

П.П. Но наистина има много повече нагласени и хубави жени, отколкото мъже по улиците....

 Peace

# 12
  • Мнения: 8 917
Моят мъж е като кон с капаци Laughing.А иначе се случва да си вървим и да коментираме хора, които минават покрай нас и ни правят впечатление с нещо (положително или отрицателно).
Същите сме и ние - нито той, нито аз забелязваме когото и да е Wink От моите наблюдения съм заключила, че има мъже, които се заглеждат и такива, които не го правят - и двата случая неса показателни за нищо Peace

# 13
  • Мнения: 2 220
И аз съм на мнение, че по улиците няма много мъже за заглеждане... По жени се заглеждам, определено много и аз ги показвам на мъжа ми (просто да чуя репликата "Ъ, нищо особено", а те да са красавици  Blush). Той, от своя страна, също като Nadia79, се заглежда много по коли. Може цял ден да ги обсъжда.

# 14
  • Мнения: 6 991
И по мъже, и по жени се зазяпвам.

Общи условия

Активация на акаунт